Як налаштувати Wi-Fi роутер (TP-Link, Asus, D-Link, Zyxel) на iMac, MacBook, або Mac Pro (Mac OS X)?

Як налаштувати Wi-Fi роутер (TP-Link, Asus, D-Link, Zyxel) на iMac, MacBook, або Mac Pro (Mac OS X)?

У цій невеликій статті, я хочу відповісти на питання, який дуже часто задають власниці комп'ютерів компанії Apple. Як налаштувати маршрутизатор з моноблоків iMac, Mac Pro, ноутбуків MacBook, ну і Apple Mac mini?

Це не докладна інструкція по налаштуванню якоїсь певної моделі Wi-Fi роутера. По-перше, у мене немає Mac-а, що б її підготувати :), а по-друге, в цьому немає сенсу. Так як настройка практично будь-якого маршрутизатора, будь то TP-Link, Asus, або D-Link, на операційній системі Mac OS X від Apple, яка встановлена ​​на їх комп'ютерах, практично нічим не відрізняється від настройки на Windows.

А це означає, що навіть якщо у вас Mac, ви зможете налаштувати маршрутизатор за звичайною інструкції, яку можете знайти на нашому сайті, або в інтернеті.

На стаціонарних комп'ютерах від Apple, є звичайні мережеві роз'єми (RJ-45), до яких ви зможете підключити роутер для його настройки. Виглядають вони ось так:

Гніздо на iMac для підключення маршрутизатораІ на Mac mini:

Гніздо на Mac miniЗ'єднуємо маршрутизатор з комп'ютером за допомогою мережевого кабелю, який як правило йде в комплекті. Включаємо роутер, знаходимо в Mac OS X браузер (стандартний Safari) і запускаємо його.

В адресному рядку набираємо IP адреса роутера, який використовується для доступу до налаштувань. Його можна подивитися знизу роутера. Як правило, це 192.168.1.1, або 192.168.0.1.

З'явиться запит логіна і пароля. Якщо ви ці дані не міняли, то вводимо стандартні, які так само можна подивитися на корпусі пристрою. Зазвичай, це admin і admin.

Все, ми потрапляємо на сторінку налаштувань маршрутизатора. Далі все за інструкцією. Для прикладу: настройка TP-LINK TL-WR940N.

Що робити, якщо на MacBook немає мережевого роз'єму?

Кілька днів тому, бачив приблизно таке питання: на моєму MacBook немає мережевого роз'єму, як мені підключити роутер і налаштувати його? Чи це неможливо?

Можливо. Можна підключиться до мережі (яка за замовчуванням буде без пароля, і буде мати якесь стандартне назва), і спробувати зайти в налаштування. Саме по Wi-Fi з'єднання, а не по кабелю. По бездротовій мережі так само можна налаштувати маршрутизатор, тільки не оновлюйте прошивку по Wi-Fi. Прошивати роутер можна тільки по кабелю!

Немає сенсу шукати спеціальні інструкції по налаштуванню певної моделі маршрутизатора на комп'ютері від Apple. Просто зайдіть в панель управління маршрутизатора і вкажіть потрібні налаштування, як і на Windows ПК.