Упала швидкість Wi-Fi 5 ГГц на одному з комп'ютерів

Упала швидкість Wi-Fi 5 ГГц на одному з комп'ютерів

Добрий день. Зіткнувся з однієї цікавої проблемою. На одному з комп'ютерів з Windows 10 різко впала швидкість до 10 Мбіт / с на 5 ГГц діапазоні. Причому 10 Мбіт / с швидкість скачування, а швидкість завантаження 160-170 Мбіт / с. Тобто впала саме швидкість скачування. Перевіряв в різних браузерах. Тарифний план 150 Мбіт / с. Цікаво, що utorrent на даному комп'ютері працює відмінно і качає зі швидкістю 17 мб / c. Також все нормально на 2.4 ГГц мережі на даному комп'ютері. При перевірці мережі 5 ГГц з інших пристроїв (в тому числі мобільних) - швидкість 150 Мбіт / с.

Пробував встановлювати заново драйвера wi-fi стіки, оновив дрова мережевої, видаляв антивірус, перевіряв ПК на наявність шпигунських модулів і вірусів.

Поки нічого не допомогло.

відповідь

Добрий день. А якщо просто качати файл через браузер, то яка швидкість? У чому конкретно проблема, не можу підказати. Але я б спробував ще скинути настройки мережі. Ось інструкція для Windows 10: //help-wifi.com/reshenie-problem-i-oshibok/sbros-nastroek-seti-v-windows-10/

Так як у вас USB Wi-Fi адаптер (наскільки я зрозумів), то можна перевірити його на іншому комп'ютері (ноутбуці, відключивши вбудований). Цікаво, яку він покаже швидкість на частоті 5 GHz. І ще, можна підключити цей комп'ютер до роутера по кабелю, і перевірити швидкість інтернету.