TP-Link UE330 - USB хаб і гігабітний Ethernet-адаптер в одному пристрої

TP-Link UE330 - USB хаб і гігабітний Ethernet-адаптер в одному пристрої

Сьогодні покажу вам одну корисну пристрій від TP-Link. Невеликий 3-х портовий USB 3.0 концентратор (він же хаб) з вбудованим гігабітним Ethernet-адаптером. Все це упаковано в красивий корпус і називається TP-Link UE330.

TP-Link UE330

Це пристрій в першу чергу потрібно для того, щоб збільшити кількість USB портів у вашому ноутбуці, або стаціонарному комп'ютері. Ну і звичайно ж для підключення до інтернету з мережевого кабелю. Як мені здається, TP-Link UE330 просто ідеально підходить для сучасних ноутбуків. Я маю введу ультрабуки, в яких 1-2 USB-порту (і то не завжди) і звичайно ж немає Ethernet. Так як сам роз'єм товщі ноутбука. Якщо у вас ультрабук, то без такого адаптера просто не обійтися.

А для звичайного ПК цей пристрій без проблем замінить вбудовану мережеву карту, які дуже часто виходять з ладу. А може вам просто потрібен більш швидкісний інтерфейс. Так як LAN-порт в цьому адаптері гігабітний. Тобто, може передавати інформацію на швидкості до 1000 Мбіт / с. Плюс ще три порти USB 3.0, які зайвими точно не будуть.

Через цей хаб можна підключати що завгодно: флешки, модеми, зовнішні жорсткі диски, приймачі від мишок і клавіатур, принтери т. Д.

Працює в Windows від XP до десятки, Mac OS X, Linux OS і Chrome OS. Є відгуки, що без проблем підключається і працює зі Smart TV приставкою Xiaomi 4K Mi Box 3.

Огляд TP-Link UE330

У невеликій коробочці ви знайдете тільки сам пристрій і кілька папірців.

Пластик дуже якісний. Відмінна збірка. У TP-Link в цьому плані проблем взагалі немає. Дуже багато пристроїв TP-Link виконані в такому глянсовому білому пластику. Давно помітив, що коли дістаєш новий пристрій з коробки (не тільки UE330), то у нього дуже приємний запах. Весь глянсовий пластик захищений плівкою.

UE330: USB хаб + мережева карта від TP-Link

Зверху розташований індикатор, який горить білим кольором. Нижче три порти USB 3.0 і логотип компанії. На торці LAN-порт з двома індикаторами.

Роз'єми на TP-Link UE330

Підключаємо і користуємося.

USB хаб з Ethernet портом для ноутбука

Думаю, відмінно буде виглядати з ноутбуком в білому, або алюмінієвому корпусі. З Macbook, наприклад.

Підключення і настройка

Драйвера я не встановлював. Все запрацювало відразу після підключення до ноутбука на Windows 10. У диспетчері пристроїв з'явився "Універсальний USB-концентратор SuperSpeed" і мережевий адаптер "TP-LINK Gigabit Ethernet USB Adapter".

TP-LINK Gigabit Ethernet USB Adapter

Якщо у вас система не зможе впізнати пристрій, то просто скачайте і встановіть драйвер. Драйвер для TP-Link UE330 скачати можна за посиланням //www.tp-link.com/ru/download/UE330.html. Там один драйвер для всіх версій Windows, а другий для Mac.

Завантаження драйвера для TP-Link UE330

Щоб встановити драйвер просто запустіть файл setup.exe, який знаходиться в папці всередині архіву.