Як зробити скидання на заводські настройки на роутерах Linksys?

Як зробити скидання на заводські настройки на роутерах Linksys?

Часто буває ситуація, коли в процесі настройки роутера щось не виходить, або ви вирішили налаштувати роутер для іншого провайдера, перенесли його в інший будинок і т. Д. У таких випадку, дуже часто потрібно міняти налаштування, і в більшості випадків набагато простіше налаштувати маршрутизатор заново. Для цього, потрібно зробити скидання налаштувань. У цій статті ми будемо робити скидання налаштувань на роутері Linksys. Покажу на прикладі моделі Linksys E1200. Поки немає можливості показати процес повернення до заводських налаштувань на всіх пристроях компанії Linksys, але сам процес там практично не відрізняється.

Після скидання налаштувань, ваш роутер буде як новий, і його потрібно буде налаштувати заново. У більшості випадків, все скидають налаштування коли забувають пароль. Якщо ви забули пароль від Wi-Fi мережі, то його ще можна той відновити. Зайти в налаштування по кабелю, або подивитися з іншого підключеного пристрою. А ось якщо забути ім'я користувача і пароль від входу в настройки, то простіше скинути настройки до заводських на вашому Linksys.

До речі, скинути настройки можна двома способами: за допомогою кнопки на корпусі роутера і через панель управління. Розглянемо обидва варіанти.

Скидання налаштувань на роутері Linksys

Якщо ви не можете потрапити в налаштування роутера, то найпростіше зробити апаратний скидання налаштувань кнопкою Reset, яка знаходиться на корпусі роутера. Кнопка Reset втоплена в корпус. Наприклад, на Linksys E1200 вона знаходиться знизу, і виглядає ось так:

Кнопка скидання налаштувань на Linksys

Кнопку потрібно натиснути чимось гострим і потримати приблизно 10 секунд. Харчування роутера має бути включено. Натисніть на кнопку, і дивіться на індикатори, вони повинні все засвітиться і згаснути. Роутер перезавантажиться, і буде відновлено заводські настройки.

Відновлюємо заводські параметри через панель управління

Заходимо в настройки нашого Linksys, переходимо на вкладку  АдмініструванняЗаводські настройки . Натисніть на кнопку  Відновити заводські настройки . Для підтвердження натисніть Ok .

Відновлюємо заводські настройки на Linksys

З'явиться повідомлення, що заводські настройки успішно відновлені. Дочекайтеся поки роутер перезавантажиться, і можете оновлювати сторінку з настройками.