Miracast: Not Supported by Graphics driver в Windows 10. Що робити?

Miracast: Not Supported by Graphics driver в Windows 10. Що робити?

Добрий час доби, є проблема з бездротовим дисплеєм Miracast (WiDi) в Windows 10 при виведенні на екран телевізора. В параметрах пристрій знайдено, при активації передачі на екран ТВ відбувається підключення, тобто спливає вікно підключення на ТВ (вибрано тільки екран комп'ютера) екран ТВ відключається (ставати темним) спливає на ньому курсор (миша) і на цьому все .... . Раніше все працювало, але після поновлення десь в грудні пропало (Windows 10). Перевірив як Ви рекомендували, зробив тест DxDiag (Miracast: Available, with HDCP). Може в цьому проблема (Miracast: Not Supported by Graphics driver)?

C повагою Михайло.

відповідь

Добрий день. Помилка "Miracast: Not Supported by Graphics driver", як і "Miracast: Available, with HDCP", яка з'являється при перевірці DxDiag говорить про проблеми з передачею зображення через Miracast з боку графічного адаптера, точніше драйвера. У вашому випадку, якщо раніше все працювало, значить на апаратному рівні і відеокарта, і Wi-Fi адаптер підтримує Miracast. За цих помилок в інтернеті немає ніякої конкретної інформації. Навіть на офіційному форумі Microsoft Community і англомовних сайтах фахівці рекомендують звертатися в підтримку виробника телевізора, ноутбука і т. Д.

Все що в цій ситуації можна порадити - експериментувати з драйвером відеокарти. Ви не написали, ПК у вас, або ноутбук ... Скачайте драйвер конкретно для вашої моделі ноутбука, або відеокарти з сайту виробника і запустіть установку. Після установки перезавантажте комп'ютер і спробуйте вивести зображення на телевізор.

Якщо не допоможе - спробуйте відкотити драйвер (якщо у вас буде активна ця функція).

Miracast: Not Supported by Graphics driver в Windows 10

Так само можна спробувати замінити драйвер відеоадаптера зі списку встановлених.

  1. У диспетчері пристроїв правою кнопкою натискаємо на відеоадаптер правою кнопкою миші і вибираємо "Оновити драйвер".
  2. Знизу вибираємо "Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері".
  3. Вибрати драйвер зі списку доступних драйверів на комп'ютері.
  4. Вибираємо зі списку один із драйверів (їх там може бути кілька) і встановлюємо його.

Ще встановіть набір кодеків. Наприклад, K-Lite Codec Pack Full.

У вас в диспетчері пристроїв дві відеокарти (є вбудована графіка)? Якщо так, то виконайте ці дії з двома відеоадаптерами.

А режим виведення картинки через функцію бездротової дисплей ви не пробували міняти через меню Win + P? Робите все точно так же, як робили раніше?

Тільки так. Раз раніше все працювало, і Міракаст перестав працювати після оновлення Windows 10, значить щось з програмним забезпеченням. Інших варіантів я не бачу.