Ноутбук не бачить WiFi модуль Mini PCI

Ноутбук не бачить WiFi модуль Mini PCI

У ноутбуці Lenovo g565 встановлений модуль WiFi Broadcom BCM94313HMG2L. Коли він (ноут) у мене з'явився стояв ubuntu і модуль працював (відображав wifi і відповідно підключався). Після було вирішено встановити Windows 7 Home basic х86.

Ось тут і почалися проблеми. Система в упор не бачить встановлений модуль (ні диспетчер пристроїв (відображення прихованих пристроїв), ні Аїда). При спробі встановити драйвера пише (~ немає доступних пристроїв (тобто установчі драйвера теж їх не бачать)). Власне питання: What a f ...? (Вибачте за вираз)

відповідь

Модуль WiFi повинен відображатися в диспетчері пристроїв, в розділі "Інші пристрої" (коли драйвер не встановлений). Як невідомий пристрій, мережевий контролер, або щось типу цього. З жовтим значком. Подивіться, чи немає у вас в диспетчері пристроїв невідомих пристроїв. Якщо там є такий пристрій, то драйвер для нього можна знайти за цією інструкцією: Мережевий контролер і USB2.0 WLAN. Як завантажити драйвер і що це таке?

Цілком можливо, що ви намагаєтеся встановити не той драйвер.

На вашому ноутбуці Lenovo g565 спереду, на зразок зліва є перемикач Wi-Fi. Подивіться включено його. Можете вимкнути і включити. Навряд чи в ньому проблема, але спробуйте. Детальніше тут: Як включити Wi-Fi на ноутбуці Lenovo?

Перевірте, чи включений WiFi в BIOS, якщо в вашому ноутбуці є така функція. Шукайте в BIOS пункт Wireless (Wireless LAN Support). Приблизно так:

Wireless LAN Support: WiFi в BIOS ноутбука Lenovo

Він повинен бути включений (Enabled).

Я не думаю, що це збіг. Що модуль міг зламатися в момент установки Windows 7 замість Ubuntu. В крайньому випадку можна назад поставити Ubuntu. Для перевірки.

Можливо, знадобиться ще стаття Як замінити Wi-Fi модуль в ноутбуці.