Посилення сигналу Wi-Fi мережі за допомогою ASUS WL-500gP і ноутбука

Посилення сигналу Wi-Fi мережі за допомогою ASUS WL-500gP і ноутбука

Добрий день. Таке питання. Живу в готелі з безкоштовним wi-fi, але сигнал дуже слабкий від адаптера, який стоїть в коридорі. У мене є роутер WL500gp, і є два ноута. Один з них я хочу використовувати для передачі сигналу wi-fi на мій роутер ASUS WL-500gP щоб той його посилив і далі передавав хороший і сильний сигнал на мій другий ноут.

Як налаштувати і перший ноут і роутер на передачу та отримання сигналу за схемою: wi-fi готелю - прийом його на перший ноут - роздача wi-fi з першого ноута на мій роутер WL500gp для посилення сигналу - передача хорошого wi-fi з мого роутера на мій другий ноут. У номері немає розеток для входу інтернет кабелю. Скажіть будь ласка як налаштувати роутер і ноут для роздачі і прийому сигналу. Або запропонуйте іншу схему для посилення wi-fi сигналу. Спасибі.

відповідь

Добрий день. Схема з прийомом Wi-Fi на ноутбуці і передачею на роутер по кабелю дуже дивна, складна і взагалі навряд чи її можна налаштувати.

Виглядає це приблизно так:

  • Ноутбук ми підключаємо до Wi-Fi мережі готелю.
  • На роутере ASUS WL-500gP робимо скидання налаштувань.
  • Кабель від мережевої карти ноутбука підключаємо в WAN порт на WL-500gP.
  • На ноутбуці заходимо в вікно "Мережеві підключення", затискаємо Ctrl, виділяємо два адаптера. Підключення по Wi-Fi - Бездротове мережеве з'єднання (назва залежить від заставленій Windows) і підключення по кабелю. Натискаємо на одне з них правою кнопкою миші і вибираємо "Налаштування моста". Слідуємо інструкції.
  • Після цього ноутбук повинен передавати інтернет з Wi-Fi адаптера по LAN на роутер.

Але я цю схему не перевіряв. Не впевнений, що вона буде працювати.

ASUS WL-500gP в режимі моста або репитера

Шкода, у мене немає ASUS WL-500gP, не можу все перевірити. Але я думаю, що в налаштуваннях ASUS WL-500gP повинна бути можливість налаштувати його в режимі моста. Коли він приймає інтернет по Wi-Fi і роздає його далі. Цей режим вам би ідеально підійшов. Зайдіть в налаштування роутера ASUS і подивіться. Можливо, ця настройка знаходиться на вкладці  Wireless - Bridge .

Wi-Fi моста на ASUS WL-500gP

Там потрібно вибрати WI-FI мережу готелю, задати від неї пароль (якщо він є) і WL-500gP підключиться до неї. А ви вже будете підключатися до Wi-Fi мережі свого роутера.

А взагалі, для цих завдань краще використовувати звичайний ретрансляція.

Я на зв'язку в коментарях.