Заблокований доступ в інтернет через всі браузери крім Edge

Заблокований доступ в інтернет через всі браузери крім Edge

Добрий день. Описуваний мною питання раніше вже задавався - //help-wifi.com/voprosy-otvety/dostup-v-internet-zablokirovan-vozmozhno-podklyuchenie-zablokirovano-brandmauerom-ili-antivirusnoj-programmoj/

На жаль, подальшого розвитку він не отримав, тому ставлю його повторно.

На ноутбуці встановлений Windows 10. При спробі зайти в інтернет з БУДЬ-ЯКОГО браузера, крім Microsoft Edge, пише, що це неможливо. Прикріплюю скрін спроби входу через Яндекс Браузер.

Яндекс Браузер: доступ в інтернет заблокований

При спробі тільки установки Хрома, після стану "Підключення до інтернету" вилітає наступна інформація - прикріплюю скрін.

Заблоковано роботу всіх браузерів крім Edge в Windows 10

Спроби наслідувати пропонованого раді також успіхом не увінчалися.

Ситуація виникає при будь-яких підключених до інтернету - через кабель, вай-фай з телефону - завжди. Як антивіруса використовую стандартний захисник.

Допоможіть, будь ласка, з ситуацією.

відповідь

Добрий день.

Найпростіше - вбудований брандмауер пробували повністю відключати? Сторонні брандмауери, або інші програми які можуть впливати на роботу мережі не встановлювали? Після чого почалися ці проблеми з помилкою "Доступ в інтернет заблокований" у всіх браузерах окрім Microsoft Edge? Дивно, що навіть Google Chrome не встановлюється, а установник лається на те, що GoogleUpdate.exe може бути заблокований брандмауером.

Спробуйте скинути параметри брандмауера Windows 10 до заводських. Для цього в пошуку (або відкривши меню Пуск) почніть вводити "брандмауер захисника Windows" і виберіть відповідний пункт в результатах пошуку.

Windows 10 блокує доступ до інтернету у всіх браузерах окрім стандартного

У новому вікні натисніть на пункт "Відновити значення за замовчуванням". У мене цей пункт неактивний, так як встановлений сторонній брандмауер.

У Windows 10 брандмауер блокує інтернет в браузерах

У вікні (яке на скріншоті вище) можна так само включити / відключити брандмауер.

Так само рекомендую перевірити систему різними антивірусними утилітами. Тим більше, що сторонній антивірус не встановлено на вашому комп'ютері. Можливо, в браузерах доступ в інтернет заблокований після запуску якихось шкідливих програм. Перевірте систему за допомогою AdwCleaner, AVZ, Malwarebytes Anti-Malware Free, Dr.Web CureIt !.