Збільшення швидкості інтернету Білайн

Збільшення швидкості інтернету Білайн

Добрий день. У мене дуже погана швидкість інтернет з'єднання (десь 3-5 Мбіт / с). Я планую придбати зовнішню антену Ubiquiti Nanostation m5 для установки на вулиці. Дистанція до вишки провайдера десь 300 метрів. Я точно уявляю що до швидкості 54 Мбіт / с в принципі можна отримати, проте бувають "скачки" рівня сигналу (це підтверджує wi-fi analizer) всередині приміщення рівень сигналу можна отримати до -40 дб що цілком собі непогано, роутер TP-LINK TL MR 3420, (зараз частота 2,4 ГГц), але швидкість рідко піднімається вище 7 Мбіт / с (це о 5 годині ранку) швидше за все навантаження на базову станцію низька. Тариф міняв рік тому, (билайн) от не пам'ятаю що там написано, може провайдер мені палиці в колеса ставить? І чи допоможе ретрансляція ASUS RP AC 68U? У справі підвищення продуктивності wi fi і підключення до інтернету.

PS ХОТІЛОСЯ Б ОТРИМАТИ до 100 Мбіт / с стабільно, без урахування навантаження на базові станції цього провайдера. Це можливо? Може остаточно перейти на 5 ГГц, хоча з часом він теж буде сильно зашумлен ...

відповідь

Добрий день. Чесно кажучи, дивний у вас питання. Або я щось не зрозумів.

Інтернет у вас Білайн 3G / 4G через USB модем? Якщо так, то Wi-Fi тут ні до чого. Я розумію, що у вас модем підключений до роутера і інтернет лунає по Wi-Fi і по кабелю. Зараз поясню.

Wi-Fi тут ні до чого тому, що у вас швидкість швидше за все обмежена саме оператором (базовою станцією). Зрозуміло, що вранці швидкість вище, так як немає навантаження на БС. І при відстані до вишки в 300 метрів, навряд чи швидкість така низька через поганий сигналу. Так як сигнал у вас повинен бути максимальний.

Перше, що потрібно з'ясувати: яка швидкість при прямому підключенні модему до комп'ютера. При такому підключенні, вона повинна бути максимальною. Можете підняти модем на USB-подовжувачі і подивитися, як змінюється швидкість. Якщо швидкість буде вище, то можливо, є сенс ставити антену. А так ...

Можливо, у ваших сусідів такий же інтернет. Запитайте, яка швидкість у них.

Ubiquiti Nanostation m5 - це Wi-Fi антена. Вона вам взагалі ні до чого. Може я просто не розумію, який у вас інтернет.