Як налаштувати відеоспостереження через роутер ASUS? Кидок портів, і настройка відеореєстратора без статичного IP

Як налаштувати відеоспостереження через роутер ASUS? Кидок портів, і настройка відеореєстратора без статичного IP адреси

Провела в приватне домоволодіння інтернет. Поставили абонентську коробочку, до неї підключили роутер asus rt-n16, який роздає інтернет через wi-fi на буки, планшети і т.п. У будинку коштує система відеоспостереження по периметру. 4 камери. Відеореєстратор цифрової з жорстким диском Тошиба 1Тб. Майстер не зміг відкрити порти роутера, налаштувати систему так, щоб на смартфоні працювала програма gDMSS Lite. Пару днів вона попрацювала до відключення електрики в будинку. І все. Як пояснив майстер, він налаштував програму манівцями без відкривання портів і заздалегідь знав, що це ненадовго. Вирішити задачу по-іншому він не може. Інтернет_провайдер не дає на свою абонентську коробочку постійний IP-адреса. Адреса кожен раз різний, як мені пояснили.І тому налаштувати зв'язок компа з іншого міста з цієї абонентської коробочкою по постійному адресою не представляється можливим.

Ось таке завдання. Цей будинок з відеоспостереженням - дача. Хочу дивитися в камери дачі зі свого смартфона з постійного житла в іншому місті, використовуючи цю програму. Як це реалізувати? Початок був покладений, але ненадовго. Кажуть, що потрібно відкрити порти роутера. І що? Подивилася відеопомощніков.

Спробувала відкрити ці порти. Не вийшло, бо не розумію як правильно прописати мас-адреса, ip-адреса, діапазон портів (що це за цифри, чому вони такі, чи є система, де брати ці цифри або їх можна придумати-це я пробувала прописати перемикання портів) при підключенні вручну. Я навіть не чайник. Нічого не розумію в абревіатурах, позначеннях, точках, цифрах і т.д. Підкажіть плиз як мені вирішити мою задачу.

відповідь:

Чесно скажу, що в налаштуванні відеоспостереження я не розбираюся взагалі, і жодного разу таку схему не налаштовувати. На сайті немає жодної статті на цю тему. Тому, навряд чи я зможу вам порадити щось конкретне. Тим більше, якщо майстер не зміг налаштувати, у якого був доступ до обладнання. Але, все таки спробую прояснити деякі моменти.

Що стосується статичного IP адреси, і того, що схема працювала деякий час. Все може бути. Дивіться, майстер в програмі gDMSS Lite прописав ваш поточний, зовнішній IP адреса. І все працювало. Після того, як пропало і з'явилася електрика, сесія підключення до інтернету була перезапущено і вам було присвоєно новий IP адреси. Уже другий. Ось і не працює. Виходить, що без постійного, зовнішнього IP не обійтися. Що б можна було побачити більш кімнат навіть з іншого міста. У локальній мережі - без проблем.

Що стосується відкриття портів на роутері ASUS для настройки відеоспостереження. Ну, по цій темі у нас є окрема стаття: як відкрити порти на роутері Asus? Робимо кидок портів. Яку ви вже напевно бачили.

Я припускаю, що все робиться так: я в статті показував, як спочатку привласнити статичний IP адреса в локальній мережі для комп'ютера (так як ми відкривали порти для комп'ютера). А ви, привласнюєте статичний адресу відеореєстратора. На ньому має бути вказаний його IP адреса.

Далі, ви відкриваєте порт. Уже вказавши IP адреса, який привласнили відеореєстратора, і порт, який вказаний в програмі gDMSS Lite.

Я думаю, що це працює так. Хот, мені здається, що все буде працювати і без проброса портів. Вся справа в зовнішньому IP адресу. Він повинен бути статичним.

Хоча, є така штука, як DDNS, можете загугли "DDNS при відеоспостереження". Ця служба дозволяє налаштовувати доступ до віддаленого відеореєстратора, або для інших цілей, без постійного (статичного) IP адреси.