Чому не працює інтернет на D-Link DSL-2640U після скидання налаштувань?

Чому не працює інтернет на D-Link DSL-2640U після скидання налаштувань?

Вирішив я скинути налаштування свого роутера D-Link DSL-2640U. Скинув, почекав поки роутер перезавантажиться. Перезавантажився, але не було інтернету. Перезавантажив його кілька разів, всю одно інтернету немає, що робити? Wifi лунає, але теж без інтернету. Допоможіть.

відповідь

Це нормальна ситуація, так і повинно бути. Ви ж повністю видалили всі налаштування і параметри на D-Link DSL-2640U. Він тепер як новий.

Інтернет не працює тому, що його потрібно налаштувати. Потрібно поставити всі параметри, які видає провайдер. Щоб модем зміг підключиться до інтернету і роздавати його по кабелю і по Wi-Fi мережі. Коли купуємо модем, і підключаємо його, інтернет теж не працює. Потрібно налаштовувати.

Зайдіть в налаштування DSL-2640U за адресою 192.168.1.1, і запустіть майстер настройки. Панель управління у вас може бути інша.

Чи не працює інтернет через D-Link DSL-2640U

У процесі потрібно буде вказати необхідні параметри, які ви можете уточнити у свого провайдера, або подивитися в документах, які вам повинні були видати при підключенні. А може підтримка провайдера в телефонному режимі допоможе вам налаштувати модем.

І якщо інтернет через модем DSL-2640U не працював через злетіли налаштувань, то все повинно запрацювати.

Я вже відповідав на схоже запитання: немає з'єднання з інтернетом після скидання налаштувань модему D-Link DSL-2740U.