Пропадає доступ до налаштувань роутера TP-LINK після підключення кабелю Ethetnet в WAN-порт

Пропадає доступ до налаштувань роутера TP-LINK після підключення кабелю Ethetnet в WAN-порт

Доброго дня! Питання в наступному. Роутер працював справно протягом року. Все було чудово і ніяких неполадок не було. Роутер TP-LINK TL-WR841N. Версія ПО остання на даний момент доступна для 13 апаратної версії даного роутера.

Відбулася раптова перезавантаження і відключення інтернету. Перевіряв у провайдера - все окей. У сусідів теж все працює, а значить проблема не з боку провайдера. Кабель продзвонив - сигнал є. Проблема конкретно в роутері, так як зараз пишу це питання з ПК, який безпосередньо підключений кабелем Ethernet.

Зробив повне скидання налаштувань роутера і навіть не раз. Навіщо? Дізнаєтеся далі. Намагався налаштувати роутер заново, так як вже робив подібне і все було відмінно, але в цей раз все не так, тому що в настройки зайти не вдалося. Підключався через 192.168.0.1 і tplinkwifi.net. Так, я перевіряв шлюз і переконався, що 192.168.0.1 - правильний шлюз, але про всяк скажу, що перевіряв 192.168.1.1!

Жоден з адресами не привів мене на сайт з настройками. Весь цей час кабель Ethernet був в роутері. Після відключення кабелю та спроби зайти в налаштування роутера - все запрацювало, а конкретно я зайшов в налаштування і зміг налаштувати роутер, ввести логін і пароль і всі дані, що у мене були. В даному випадку у мене провайдер є ТІЛЬКИ АІСТ і більш НІЯКОГО ІНШОГО в районі взагалі.

Підключення через PPTP, так що адреса сервера я теж ввів. IP, Маски і ДНС нам не видають, так як все динамічне. Налаштував і спробував вставити кабель Ethernet - та ж напасть, кабель якимось чином щось робить з роутером і він блокує вузол шлюзу 192.168.0.1 !!! Я пінгувати цю адресу і мені командний рядок зрозумілою мовою написала, що даний узёл заблокований до доступу. Чому? НЕ ЗНАЮ! Я пробивав ipconfig при кабелі і без нього і всюди шлюз один і той же. В налаштуваннях даного підключення у мене стоїть автоматичне отримання даних на ipv4 і ipv6. Ось тому я і робив кілька разів поспіль скидання налаштувань до заводських. Прошу, допоможіть мені будь ласка.

відповідь

Добрий день. Проблему вашу зрозумів. З такою проблемою мені ще не доводилося стикатися. Якщо чесно, то навіть не уявляю в чому може бути справа. Для початку все таки хотів би уточнити один нюанс. Доступ до налаштувань роутера TP-LINK TL-WR841N пропадає після підключення мережевого кабелю від інтернет-провайдера в WAN-порт роутера. Вірно? Просто той же Ethernet кабель використовується для підключення комп'ютера до роутера (за схемою LAN-LAN).

Потрібно обов'язково з'ясувати один важливий момент. Після підключення кабелю в WAN-порт роутера TP-LINK настройки перестають відкриватися тільки на комп'ютері, або на всіх пристроях? У тому числі на пристроях, які підключаються до роутера по Wi-Fi. Після настройки роутера інтернет через нього працює? Навіть якщо настройки не відкриваються.

Підключення кабелю в WAN-порт ніяк не повинно впливати на вхід в настройки маршрутизатора. Тим більше, коли він на заводських настройках.

Ви написали:

Відбулася раптова перезавантаження і відключення інтернету.

Тобто роутер в один момент просто перезавантажився? Зараз це не повторюється? Думаю, апаратну поломку роутера в вашому випадку не потрібно виключати.

Можна в настройках, в розділі Мережа - LAN змінити IP-адресу роутера. Наприклад, на 192.168.0.3.

Після підключення мережевого кабелю в WAN-ПОРТ не покриваються настройки TP-Link

Налаштувати підключення до провайдера, зберегти настройки, перезавантажити роутер, підключити кабель в WAN-порт і спробувати відкрити веб-інтерфейс за новим IP-адресою.

Доповніть своє питання в коментарях (відповівши на мої запитання) і будемо думати далі. Можете прикріпити скріншот вікна командного рядка з результатом виконання команди ping до 192.168.0.1.