Низька швидкість інтернету через Lava MF 802S (Wi-Pod Mini)

Низька швидкість інтернету через Lava MF 802S (Wi-Pod Mini)

Привіт купив вчора Lava MF 802S (Wi-Pod Mini) швидкість 13-30 кб, а сьогодні прокинувся о 5-6 годині ранку була швидкість 350-400 кб, я сказав що у мене є антена був модем Novatel 720, дали перехідник, підключив, а толку 0 що з антеною що без, зауважив що як поставиш в інше місце можемо швидкість змінюється можете допомогти що робити?

відповідь

Добрий день. Вся проблема швидше за все саме в поганому сигналі від базової станції. Тому, швидкість змінюється, коли ви переносите свій Lava MF 802S. Я правильно зрозумів, провайдер Інтертелеком? Втім, це не важливо.

Якщо після підключення антени швидкість не стає краще, то потрібно перевіряти контакти на антені, і на коннекторе біля перехідника. До речі, вільно може бути, що поганий перехідник, або сам роз'єм під антену на Lava MF 802S. Це вже потрібно тільки перевіряти і пробувати.

Ще проблема в тому, що Lava MF 802S після підключення до комп'ютера не визначається як модем, і цей мобільний роутер ніяк не налаштовані програмою AxesstelPst EvDO BSNL, і не перевірити сигнал. Краще б ви взяли звичайний модем, зі звичайним стаціонарним роутером.