Xiaomi mini WiFi router: огляд та відгуки

Xiaomi mini WiFi router: огляд та відгуки. Чи варто купувати

Комплектація Xiaomi mini WiFi router
  • Xiaomi mini WiFi router
  • Порти роутера Xiaomi mini WiFi
  • Xiaomi mini WiFi
  • Фото роутера Xiaomi mini WiFi
  • Чи варто купувати Xiaomi Mi Wi-Fi Mini
  • Відгуки про Xiaomi Mi Wi-Fi Mini
  • Огляд Xiaomi mini WiFi router

Цю статтю можна було назвати: "найдешевший роутер з підтримкою IEEE 802.11ac (Wi-Fi 5GHz) і USB-портом", або щось в цьому роді. А мова в цій статті піде про роутере Xiaomi mini WiFi. Я спеціально купив його, щоб протестувати, і розповісти вам що це за маршрутизатор, і чи варто його купувати. Якщо ви шукайте сучасний, і недорогий, я б навіть сказав дешевий маршрутизатор, то обов'язково дочитайте цю статтю. Думаю, вона вам знадобиться. А якщо у вас вже є цей роутер, то в комментріях нижче, ви можете залишити свій відгук про Xiaomi mini WiFi router. Жодного прихильника чи корисний всім, хто саме вибирає собі маршрутизатор. І як варіант, розглядає роутер від Xiaomi.

Багатьох відразу зупиняє той момент, що це як би китайський роутер. Так, але зараз все роутери збираються в Китаї. Ну да, Xiaomi це китайська компанія. Але погодьтеся, хороша ж контора. Скільки цікавих, якісних і недорогих гаджетів вони виробляють. Можете подивитися їх продукцію в інтернеті. До того ж, якщо в цьому ракурсі конкретно розглядати Xiaomi mini WiFi router, то навіть починаючи з упаковки і самого корпусу маршрутизатора, він виглядає якісніше і приємніше безлічі інших роутерів від популярних виробників, які коштують у кілька разів дорожче. І це факт, з яким погодяться багато.

Єдиний мінус того, що це китайський маршрутизатор в тому, що у нього панель управління буде на китайській мові. І через це можуть виникнути деякі труднощі в процесі настройки. Але до цього ми ще повернемося.

Ціна і функціонал

Я ось прям на сто відсотків не можу стверджувати, але Xiaomi mini WiFi, це найдешевший двохдіапазонний маршрутизатора з USB портом, який можна купити в звичайному магазині, або замовити в нормальному інтернет-магазині. Тобто, ми не розглядаємо покупку безіменного роутера в якомусь китайському інтернет-магазині, який буде йти місяць, і незрозуміло що ми отримаємо в результаті. Там у Tenda, є якась модель, яка може конкурувати. Але, Tenda це теж Китай, і вона трохи дорожче.

Цей роутер зараз коштує приблизно 27 доларів. І цих грошей він звичайно ж варто. Особисто я вважаю, що якщо вам потрібен роутер з підтримкою WiFi 5GHz і USB-портом, і ви хочете заощадити, то Xiaomi mini WiFi це відмінний варіант. Ну і якщо вас не лякають настройки на китайській мові. Але і там є рішення.

Головна проблема - налаштування на китайській мові

Цей момент напевно відлякує багатьох. Так, там настройки дійсно на китайському. Але, налаштувати руотер можна і на китайському. Наприклад, за інструкцією, яку я вже для вас підготував: настройка роутера Xiaomi mini WiFi.

Знову ж, можна налаштовувати Xiaomi mini WiFi router з мобільного пристрою, через додаток. Воно англійською. Про це я так само писав у статті за посиланням вище.

Ну і залишається варіант з прошивкою маршрутизатора сторонньої прошивкою, типу Padavan, PandoraBox. Або оригінальної англійської прошивкою. Про це я найближчим часом постараюся написати.

Огляд Xiaomi Mi WiFi Router Mini

Сам корпус Xiaomi mini WiFi це окрема тема. Роутер звичайно ж незвичайний, ці антени, які розкладаються, і сама форма виглядає дуже цікаво і стильно. Практично весь роутер виконаний з білого матового пластика. І тільки з боків, біля антен, є металеві вставки.

Відгуки про Xiaomi Mi Wi-Fi Mini

На передній панелі можна побачити тільки маленький індикатор роботи маршрутизатора, і логотип компанії.

Огляд Xiaomi mini WiFi router

Всі порти розташовані на задній панелі. Там у нас один WAN порт, два LAN, і один USB. Біля WAN і LAN є індикатори. Ну і роз'єм для підключення живлення. Кнопок немає взагалі, тільки втоплена в корпус кнопка Reset для скидання налаштувань на Xiaomi mini WiFi.

Порти роутера Xiaomi mini WiFi

Ось як складаються антени.

Xiaomi mini WiFi

З нижнього боку є дві гумові ніжки, і отвори для охолодження. Корпус там дуже компактний, і повністю закритий з боків і зверху.

Єдиний мінус по корпусу, немає можливості повісити маршрутизатор на стіну.

Окремо ще хочу виділити блок живлення. Виглядає він якісно. У комплекті у мене був перехідник під наші розетки. Тільки не розумію, чому блок живлення чорного кольору. Було б краще, якби він теж був білий. Ну і трохи засмутило відсутність мережевого кабелю в комплекті. Могли б покласти.

Відгуки про Xiaomi mini WiFi router

Відгуків про Xiaomi Mi WiFi Router Mini в інтернеті повно. Можете почитати на різних сайтах, форумах і в інтернет-магазинах. В основному, всі власники тільки хвалять цей маршрутизатор. Пишуть, що він набагато краще більш дорогих моделей від популярних виробників. Хороший сигнал Wi-Fi, і немає особливих проблем зі швидкістю по Wi-Fi.

Особисто мені Xiaomi mini дуже сподобався. Особливо, якщо враховувати його ціну. Ну да, на китайському настройки. Але ми один раз налаштували роутер і забули. А якщо дуже хочеться, то можна прошити його сторонньої прошивкою. Після цього буде не тільки російську мову внастройках, а й кілька інших фішок.

Це дійсно найдешевший двохдіапазонний маршрутизатор з USB портом і в якісному, стильному і красивому корпусі. Найближчі конкуренти від популярних виробників, це TP-LINK Archer C20i, Archer C20, Asus RT-AC51U. Але вони, звичайно ж, дорожче будуть відсотків на 30-40. Навіть більш потужний Xiaomi WiFi MiRouter 3 White буде дешевше. Тут вже дивіться самі, але Xiaomi Mi WiFi Router Mini відмінний варіант дводіапазонного домашнього роутера. Чи не знайшов я в цьому маршрутизаторі нічого поганого.

Якщо ви вже користуєтеся цим маршрутизатором, то обов'язково залиште свій відгук про Xiaomi mini WiFi router. Буду вдячний. Всього доброго!