Перестав працювати інтернет після перестановки роутера ASUS RT-N10E

Перестав працювати інтернет після перестановки роутера ASUS RT-N10E

Доброго дня!

Вибачте за турбування.

У мене роутер ASUS RT-N10E, підключаючи його по кабелю до ноутбука SAMSUNG, встановлена ​​Windows 7. Я позавчора відключив роутер від харчування, треба було переставити. Потім включив, але на значку інтернету з'явився жовтий трикутник, в центрі управління мережами і загальним доступом було зазначено, що мережевий кабель не підключений.

Порився в інтернеті через Айфон (через стільникові дані, які не wi-fi, на айфоне wi-fi також не працює), знайшов статті включаючи і ті, що є на вашому сайті. Спробував прописати дані (Ip, шлюз, DNS ...) вручну.

Трикутник зник, в «Центрі» наказувало, що підключення до інтернету є, все в нормі, АЛЕ не браузер, що не Zona жодна будь-яка інша інтернет програма не працювала, видавало помилку, немає підключення або збій підключення, або просто зависала.

Я вже випробував багато рекомендацій, аж до переустановлення браузерів (Яндексі, Опера, Google), антивірус (Avast) видалив, спробував без нього, та ж історія.

Значок інтернету в нормі, показує, що підключення в нормі, діагностика нічого не виявила, звертався до провайдера, так само говорять все в порядку з мережею, але у мене нічого не вантажить.

Ще додам! таке вже було в вересні, два дня все було аналогічно, ввів вручну дані мережі і запрацювало. На цей раз вже третій день пішов, нічого не допомогло.

Будь ласка, підкажіть, дайте якусь рекомендацію, дуже буду вдячний.

З повагою, користувач Мамед!

відповідь

Добрий день. Мені здається, що ви відразу почали застосовувати не ті рішення і вирішили, що проблема в комп'ютері, ніж зробили тільки гірше (змінили різні параметри на комп'ютері).

Все почалося після відключення і перестановки роутера ASUS RT-N10E. Роутер в нашому випадку це головне пристрій, який підключається до інтернету (провайдера) і роздає інтернет на ноутбук по кабелю ну і по Wi-Fi на інші пристрої. На той же iPhone. Той факт, що від роутера не працює інтернет не тільки на ноутбуці, але і на iPhone, говорить швидше за все про те, що роутер з якоїсь причини не підключений до інтернету. І причина швидше за все саме в роутері. Якби на пристроях з Wi-Fi інтернет працював, і не працював тільки на ноутбуці по кабелю, тоді так - проблема в ноутбуці (кабелі, LAN портах на роутері).

на значку інтернету з'явився жовтий трикутник, в центрі управління мережами і загальним доступом було зазначено, що мережевий кабель не підключений

Так не може бути. Коли на іконці підключення жовтий знак оклику, то статус не може бути "мережевий кабель не підключений". Може у вас ноутбук ще й по Wi-Fi до роутера підключений.

Додаткові питання і рекомендації:

  • Вимкніть роутер. Перевірте, чи правильно підключений кабель від провайдера в WAN-порт (синій). Вимкніть і підключіть його. Увімкніть роутер. Подивіться, як поводиться індикатор WAN (інтернет).
  • Поверніть на комп'ютері автоматично настройки IP і DNS. Все повинно працювати, якщо на вашому роутере не натиснута кнопка вимкнення DHCP-сервер. Подивіться, загоряється чи на роутері індикатор LAN при підключенні кабелю до комп'ютера. Як змінюється іконка підключення в Windows.
  • Можна зайти в налаштування роутера ASUS і перевірити параметри підключення до провайдера в розділі "WAN (інтернет)". А на головній сторінці з настройками роутера відразу буде написано, підключений роутер до інтернету, чи ні.

    ASUS RT-N10E не вдалося підключитися до інтернетуМожна з iPhone зайти в налаштування, підключившись до Wi-Fi мережі роутера. Навіть без доступу до інтернету. Якщо в налаштуваннях статус "Підключено", тоді проблема можливо на стороні комп'ютера. А якщо роутер не підключений до інтерну, то потрібно перевіряти параметри підключення і з'ясовувати це питання з провайдером.

Для початку потрібно переконається, що роутер підключений до інтернету. Що інтернет працює на інших пристроях від ASUS RT-N10E. А тоді вже шукати рішення на комп'ютері. Якщо інтернет все ще не буде працювати.