Налаштування ZyXEL Keenetic Viva з модемом Huawei по дроту

Налаштування ZyXEL Keenetic Viva з модемом Huawei по дроту

Добрий день. Налаштовував кінетики за інструкцією, але не вийшло. Суть проблеми: у мене модем Huawei від оператора + ZyXEL Keenetic Viva по дроту. Підключався так: модем в режимі роутера, а кінетики як ретрансляція вай-фай. Вийшло в кінетиці пишеться: доступ в інтернет є (широкосмугового з'єднання горить зеленим), а в інформації про систему, де Оновлення - підключення відсутня. На компі пишеться у властивостях адаптера - що то про відсутність основного dns сервера! Що робити . Допоможіть !!!!!!

відповідь

Добрий день. Ну, у вас з настройками ZyXEL Keenetic Viva однозначно щось не так, тому що в режимі репитера не може бути підключення по дроту.

Ви не написали, який саме у вас модем Huawei. Думаю, ви ZyXEL Keenetic Viva підключаєте до модему для роздачі Wi-Fi мережі. В такому випадку, правильно буде налаштувати Keenetic Viva в режимі точки доступу.

Зробіть на ZyXEL скидання налаштувань до заводських. Далі необхідно зайти в налаштування, в розділі "Wi-Fi" задати ім'я мережі і пароль, а потім в розділі "Система" - "Режим" перевести роутер в режим "Точка доступу".

Роутер з модемом з'єднуємо по кабелю (якщо не помиляюся, то за схемою LAN-LAN). ZyXEL буде отримувати інтернет від модему і роздавати його по Wi-Fi і по дроту.