Як на роутері Tp-Link поміняти мову панелі управління (налаштувань) на російську?

Як на роутері Tp-Link поміняти мову панелі управління (налаштувань) на російську?

Якщо ви задалися питанням, як на маршрутизаторі фірми Tp-Link змінити мову з англійської на російську, то ви зайшли за адресою. Я зараз спробую пояснити, як це зробити і що для цього потрібно. Ви напевно помітили, що в інтернеті інструкції по налаштуванню різних моделей роутерів Tp-Link, точніше скріншоти в цих стаття то англійською мовою, то на російській. Я ж завжди намагаюся публікувати обидва варіанти.

Так ось, справа в тому, що в налаштуваннях маршрутизатора Tp-Link, будь-якої моделі, мова просто так не змінити. Там немає такої можливості. Взагалі. До недавнього часу, всі налаштування, на всіх моделях були тільки на англійській мові. Зараз, вже почали з'являтися прошивки російською.

Ось ми і підійшли до відповіді на поставлене в заголовку питання. Що б змінити мову на роутері Tp-Link, його потрібно прошити. Повністю оновити програмне забезпечення маршрутизатора до нової версії. І обов'язково, що б нова прошивка була російською. Мова вказано при скачуванні прошивки.

Спочатку потрібно завантажити правильну прошивку для Tp-Link, а потім прошити маршрутизатор.

Після цього, сторінка налаштувань буде російською (якщо така прошивка є для вашої моделі). Для таких поплярних моделей як TL-WR841N, TL-WR841ND, TL-WR741ND, TL-WR941ND і інших моделей вже є оновлене програмне забезпечення російською мовою.

Ви коли будете завантажувати файл прошивки, то там вказано на якому вона мовою:

 Налаштування Tp-Link російською мовою

Перевіряйте наявність таких оновлень для ваших моделей, оновлюйте ПО і в складній (на перший погляд) панелі управління буде набагато простіше розібратися. Адже куди приємніше налаштовувати пристрій, коли всі пункти на зрозумілій мові.