Як оптимально організувати інтернет в квартирі при існуючій проводці?

Як оптимально організувати інтернет в квартирі при існуючій проводці?

Сергій, добрий день!

Підкажіть будь ласка, як оптимально правильно організувати інтернет вдома при існуючій проводці.

Креслення додаю.

Як оптимально організувати інтернет в квартиріОптимальна установка роутера в квартирі

Хотілося б щоб в залі і спальні працював провідний інтернет, під ТВ. Зараз поставив роутер при вході, в далеких кімнатах телефон wi-fi не ловить, хоча телевізор бере в спальні, але знову ж таки зі змінним успіхом. Розглядав варіант c використанням TP-LINK TL-PA4020P KIT, варто чи ні? Може на майданчику використовувати кабель з майданчика до роутера в одну і в іншу сторону по дві пари?

Може поставити точки доступу? Велике дякую.

відповідь

Добрий день. Подивитися б все на місці, уточнить деякі моменти. Так, звичайно, важкувато дати конкретну відповідь.

Якщо в усі кімнати прокладений мережевий кабель і є розетки, то швидше за все немає ніякого сенсу використовувати TP-LINK TL-PA4020P і подібні системи.

Звичайно, в даному випадку непогано підійшла б Wi-Fi Mesh система. Для прикладу: Tenda Nova MW6, TP-Link Deco M5. Основний плюс в тому, що по всій квартирі був би безшовний Wi-Fi. Одна мережу без обривів перемикання між модулями. Думаю, вам вхопив би 2 модуля. Але я так розумію, у вас немає бажання міняти обладнання.

Не зрозуміло, який у вас зараз інтернет, який роутер / модем (на фото бачу що ASUS, але не розумію яка модель). І чому (а головне який) кабель прокладений з щитка на майданчику в усі кімнати. За яким кабелю підключений інтернет (він є на схемі)? Там звичайні мережеві розетки під RJ-45? Може є можливість поставити роутер в залі (підключити його до розетки). Від нього можна буде підключити інтернет до ТВ по кабелю. Він буде ближче до центру квартири і сигнал повинен бути нормальний у всіх кімнатах.

Як варіант, є ще Wi-Fi репітери.

Може ви проясніть ті моменти, про які я писав вище в коментарях, і ми будемо думати далі над оптимальним рішенням для організації Wi-Fi мережі у вашому будинку.