Перезавантаження телефону при роздачі інтернету на комп'ютер де включений VPN

Перезавантаження телефону при роздачі інтернету на комп'ютер де включений VPN

Є: телефон ZTE Axon 7 з Андроїд 7.1 без рута, оператор МТС "Безлімітіще"; комп з Віндовс 8.1 і зміненим TTL. Працює роздача як і через USB, так і через WiFi без питань. Але з прицілом на торренти включаю на компі VPN від Whoer на пробу через сервер Нідерландів на необмежений період.

Перші пару тижнів нормальний хід, а далі через хвилину-другу на компі зникає інет (пише, що з'єднання обмежена), і перевантажується телефон. Пробую інший сервіс - VPN Monster з роздачею безкоштовних ключів, і все повторюється: пару тижнів нормалек. а далі перевантаження телефону. Думаю: жадібні провайдери VPN - для перевірки пробую 24-годинну безкоштовну версію SaferVPN, але тут відразу все теж - обмежена і перевантаження.

Думка зараз така у мене - це МТС вставляє палки в колеса, але в телефоні програма VPN Speed ​​з 4pda, і з нею не разу не було проблем. Намагався налаштувати кількома способами з телефону роздавати VPN, але не склалося.

Може, що порадите?

З повагою. Андрій.

відповідь

Дуже дивний випадок. Я думаю, що проблема навряд чи в тарифі "Безлімітіще" і в операторі МТС в цілому. Так, нехай після запуску VPN вони якось фіксують що йде роздача інтернету і блокують. Можливо, з'єднання через VPN якось вирівнює значення TTL. Але чому тоді телефон перезавантажується? І чому все працює кілька тижнів?

Спробуйте ZenMate VPN. Якщо є можливість, спробуйте роздавати інтернет з іншого телефону. Бажано, звичайно, через цей же МТС "Безлімітіще". Ну і можна на інший комп'ютер поставити VPN і підключити його до вашого телефону.

Може на телефон йде велике навантаження після запуску VPN, або конфлікт якийсь.

Вибачте, що одні здогадки і ніяких рішень. Але навіть не уявляю в чому може бути справа.

А яким способом ви міняли TTL на комп'ютері?