Linksys: як поставити, або поміняти пароль на Wi-Fi роутер

Linksys: як поставити, або поміняти пароль на Wi-Fi роутер

За Рутер Linksys я підготував тільки кілька статей, і перейшов до написання інструкцій по більш популярним маршрутизаторів. Але, так як у мене є один пристрій від Linksys, це Linksys E1200 (який ми налаштовували в цій статті), то я вирішив підготувати інструкцію з встановлення і зміну пароля Wi-Fi мережі. Зміна пароля, це найпопулярніша тема, причому не важливо який у вас роутер.

Якщо ви в процесі настройки свого маршрутизатора що не встановили пароль на бездротову мережу, то зараз я покажу як це зробити на пристроях компанії Linksys. З цієї інструкції ви так само зможете змінити пароль на інший, або згадати свій пароль від Wi-Fi, якщо забули його. До речі, пароль можна спробувати подивитися на комп'ютері, який раніше підключався до вашої мережі. Як це зробити, я писав тут.

Інструкція по установці (зміні) пароля на Wi-Fi роутер Linksys

Головне, ви повинні бути підключені до свого роутера. Не важливо, по Wi-Fi, або по кабелю. Якщо по бездротовій мережі підключиться не можете, то візьміть мережевий кабель, який був в комплекті з роутером, і з'єднайте його c комп'ютером.

Підключення роутера Linksys до комп'ютера для зміни пароля

Далі, відкриваємо будь-який браузер, і переходимо за адресою 192.168.1.1 . З'явиться запит логіна і пароля. Заводські: admin і admin. Якщо ви їх міняли, то вкажіть свої дані. А якщо міняли і не пам'ятаєте, то доведеться робити скидання налаштувань вашого роутера Linksys. У нас є ще докладна інструкція по входу в настройки на маршрутизаторах Linksys.

Linksys: установка пароля Wi-Fi мережі в налаштуваннях

В панелі управління переходимо на вкладку "Бездротова мережа", далі вкладка "Безпека бездротової мережі".

У випадаючому меню "Режим безпеки" вибираємо WPA2-Personal. А в полі "Ідентифікаційна фраза" можна побачити пароль від вашої Wi-Fi мережі. Якщо ви хочете його змінити, то просто придумайте, і запишіть новий. Пароль потрібно вказувати англійськими літерами, і мінімум 8 символів.

Як поставити пароль на Wi-Fi роутер Linksys

Не забудьте натиснути на кнопку "Зберегти налаштування".

Після установки, або зміни пароля, вам потрібно буде заново підключити свої пристрої до Wi-Fi. Вже з новим паролем.

Якщо на комп'ютері виникнуть проблеми з підключенням до Wi-Fi, то потрібно в настройках видалити мережу, і підключиться заново. Як видалити Wi-Fi мережу в Windows 7, я писав тут. А якщо у вас Windows 10, то дивіться статтю: як забути мережу Wi-Fi на Windows 10.

На цьому все. Процес начебто не складний, думаю у вас вийшло поставити пароль на своєму маршрутизаторі Linksys.