Роутер Smart Box One (Beeline) не бачить кабель, але роздає Wi-Fi

Роутер Smart Box One (Beeline) не бачить кабель, але роздає Wi-Fi

Доброго дня! Сьогодні вранці пропав інтернет. Як з'ясувалося, роутер не бачить кабель. Індикатор горить постійно, що є кабель, що його немає. Я перезавантажувати роутер Smart Box One (восени встановлений) і відкривала інформацію про статус роутера. Було написано, що кабель не підключений.

До ноутбука включала, але він ніяк не зреагував. Через це не можу зрозуміти проблема в роутері або в кабелі? До того ж, техпідтримка Beeline не допомогла, так що пішла на крайні заходи.

Спасибі за увагу.

відповідь

Добрий день. Будь-роутер, не тільки Smart Box One роздає Wi-Fi відразу після включення живлення. Навіть якщо кабель не підключений в WAN порт. Просто ця мережа без доступу до інтернету.

А яким кольором горить індикатор WAN на Smart Box One? У мене немає можливості перевірити, і в інтернеті я не знайшов інформацію за індикаторами на цьому роутере від Beeline. Зазвичай, на інших роутерах, коли кабель не підключений, то індикатор не горить. Якщо у вас індикатор горить постійно, то це схоже на апаратну поломку роутера. Вам потрібно було у підтримки Білайну уточнити з приводу індикатора. Це ж їх пристрій. І взагалі, підтримка повинна була допомогти.

Дивно, що ноутбук ніяк не реагує на підключення кабелю. Іконка на панелі повідомлень не змінюється? Зайдіть в "Мережеві адаптери" і дивіться на статус адаптера "Підключення до мережі", або "Ethernet".

Проблеми з кабелем від провайдера Beeline

Якщо не буде ніякої реакції, то це може бути проблема в самому кабелі, або в обладнанні провайдера.

У будь-якому випадку, провайдер просто зобов'язаний розібратися в цьому питанні. Тим більше, що вони бачать, чи є з'єднання у вас, чи є якісь проблеми в обладнанні і т. Д.

Ось ще стаття: роутер не бачить інтернет кабель. Чи не працює WAN порт