Скидання пароля і налаштувань на Wi-Fi роутер Tenda

Скидання пароля і налаштувань на Wi-Fi роутер Tenda

Вітання! У цій статті я розповім як зробити скидання налаштувань і паролів, на роутерах компанії Tenda. Зробити скидання налаштувань до заводських можна практично на кожному маршрутизаторі, без цієї функції ніяк не обійтися. Дуже часто така можливість виручає в процесі настройки самого маршрутизатора, коли ви щось зробили не так, і потрібно почати налаштування заново. Завжди намагаюся писати про це в інструкціях по налаштуванню роутерів.

Так ось, мало того, що можна повністю повернути настройки до заводських, і роутер буде у вас як новий, можна ще й скинути всі паролі. Пароль на Wi-Fi мережу, якщо ви його забули, а згадати пароль у вас не вийшло, і пароль для доступу до налаштувань. Якщо пароль, який використовується для підключення до Wi-Fi ще можна якось подивитися на комп'ютері, або роутере, то пароль для входу в настройки відновити навряд чи вийде. У таких випадках якраз і стане в нагоді повернення до заводських налаштувань.

Скидання пароля і повернення до заводських налаштувань на Tenda

Робиться все дуже просто і швидко. Є два способи: можна скинути всі установки спеціальною кнопкою на самому роутері, або зробити це через настройки.

Давайте спочатку розглянемо перший, і найнадійніший варіант - скидання з допомогу кнопки. Адже якщо ви забули пароль для входу в настройки, то через настройки це зробити точно не вийде.

Роутер потрібно включити. Візьміть щось гостре, наприклад скріпку, або зубочистку, і на 10 секунд натисніть кнопку RESET , яка повинна бути на корпусі вашого роутера Tenda.

Кнопка скидання налаштувань і пароля на роутері Tenda

Я робив на Tenda N3 (там просто один індикатор), тримаємо кнопку до того часу, поки індикатори не перестануть блимати, а просто будуть світиться. Відпускаємо кнопку, роутер буде перезавантажений, а настройки відновлені до заводських.

Після скидання установок, при вході в панель управління будуть використовуватися стандартні ім'я користувача і пароль. Вам може знадобиться стаття по входу в настройки на Tenda. А так же, вам потрібно буде заново налаштувати маршрутизатор, можете для прикладу використовувати статтю з налаштування Tenda Т3.

Скидання налаштувань через панель управління

Ще один спосіб. Заходимо в настройки свого маршрутизатора (інструкція є по посиланню, яку я давав вище), і натискаємо в правому верхньому куті на посилання  Advanced Settings .

Відновлення налаштувань Tenda через панель управління

Далі переходимо на вкладку  System toolsRestore to Factory Default . Натискаємо на кнопку  Restore to factory Default , потім Ok для підтвердження.

Restore to Factory Default

Чекаємо поки закінчиться процес.

Процес очищення налаштувань і паролів

На цьому все. Сподіваюся, у вас вийшло відновити заводські налаштування на своєму маршрутизаторі Tenda. Якщо залишилися питання, питайте в коментарях.