ASUS RT-N12 +, RT-AC1200 і RT-AC66U B1: роутери ASUS різних цінових категорій

ASUS RT-N12 +, RT-AC1200 і RT-AC66U B1: роутери ASUS різних цінових категорій

Ця запис буде корисна всім, хто вибирає роутер, і зупинився на пристроях компанії ASUS. Швидше за все ви вже виділили якусь певну суму на покупку роутера. Або знаєте, яку суму зможете витратити. Тому, ми розглянемо три маршрутизатора з різних цінових категорій, які підійдуть під різні завдання. Серед моделей, які ми розглянемо:

 1. ASUS RT-N12 + - якщо я не помиляюся, то це найдешевший маршрутизатор від ASUS. У мене є такий, розповім про нього докладніше.
 2. ASUS RT-AC1200 - дорожча модель. Цей роутер могутніше і з підтримкою нового стандарту 802.11ac.
 3. ASUS RT-AC66U B1 - ще дорожчий і потужний маршрутизатор. Звичайно ж є підтримка 802.11ac, 2 USB-порту.

Якщо ви вже розглядали різні варіанти маршрутизаторів, то швидше за все помітили, що мережеві пристрої компанії ASUS практично завжди трохи дорожче аналогічних пристроїв інших виробників. І я вважаю, що це цілком виправдано. Так як ці маршрутизатори надійні, зроблені якісно і відмінно працюють. Я ще люблю роутери ASUS за те, що у них проста і багатомовна панель управління. До того ж, ця панель управління однакова на всіх нових маршрутизаторах.

Особисто у мене раніше був роутер Asus RT-N13U, а зараз користуюся ASUS RT-N18U. Я не фанат компанії ASUS, і вважаю, що інші компанії виробляють не менше класні і якісні маршрутизатори. Просто якось так склалося, що купую роутери саме цього виробника. І жодного разу не пошкодував.

ASUS RT-N12 + - бюджетний варіант маршрутизатора

Сама модель RT-N12 може бути з різними індексами: "+", "VP", "D1", "E". Всі вони практично однакові за технічними характеристиками, ціною та зроблені в одному корпусі. Класний дешевий маршрутизатор, який без проблем підійде для невеликої квартири, або будинку. Але, якщо у вас багато пристроїв, які будуть створювати серйозне навантаження на мережу (перегляд відео одночасно на декількох пристроях, онлайн ігри, завантаження файлів), то краще вибрати більш потужну і дорогу модель. Є ймовірність, що ASUS RT-N12 не справлятиметься з таким навантаженням.

ASUS RT-N12 +

Хороша модель. Зроблено якісно. За характеристиками нічого особливого. Все стандартно, як і всі бюджетні моделі.

 • Швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт / с.
 • Швидкість LAN портів 100 Мбіт / с.
 • 2 антени по 5 дБі.
 • Підтримка всіх необхідних функцій і технологій.

Інструкція по налаштуванню роутера Asus RT-N12 +

Якщо у вас невеликий бюджет, або ви хочете заощадити на покупці маршрутизатора, то ця модель відмінно вам підійде.

Купити ASUS RT-N12 +

ASUS RT-AC1200 - доступний роутер з підтримкою IEEE 802.11ac

Це вже не бюджетна модель, але і не топова. Золота серединка в співвідношенні ціна / якість і функціонал. Відмінний маршрутизатор для дому, який без проблем впорається з онлайн іграми, відтворенням відео, завантаженням файлів і т. Д. Звичайно ж модель AC1200 може роздавати Wi-Fi на частоті 5 GHz. Є підтримка стандарту 802.11ac.

ASUS RT-AC1200

Основні характеристики:

 • Швидкість по Wi-Fi до 1200 Мбіт / с.
 • Технологія MIMO.
 • Підтримка IEEE 802.11ac. Wi-Fi на частоті 5 GHz.
 • Порти LAN і WAN НЕ гігабітні. З максимальною швидкістю 100 Мбіт / с.
 • 1 USB-порт 2.0.
 • 4 антени. 2 контролюють роботу мережі на частоті 2.4 ГГц, і ще 2 за частоту 5 ГГц.

Думаю, цього маршрутизатора більш ніж достатньо для звичайного використання в домашніх умовах. Якщо ви не знаєте, навіщо вам потрібен потужний і дорогий маршрутизатор, то немає сенсу купувати більш дорогу модель ніж ASUS RT-AC1200.

Купити ASUS RT-AC1200

ASUS RT-AC66U B1 - потужний маршрутизатор для дому

Це не найдорожча і топова модель маршрутизатора від ASUS, але роутер функціональний і дуже продуктивний. У серці маршрутизатора процесор з тактовою частотою 1GHz. А це означає, що хороша швидкість і стабільна мережа забезпечена навіть при великій кількості підключених пристроїв. До того ж, ASUS RT-AC66U підтримує всі сучасні технології. А це означає, що роутер ще довго буде актуальним і не застаріє.

ASUS RT-AC66U B1

У цій моделі є все:

 • Підтримка сучасного стандарту IEEE 802.11ac.
 • Швидкість Wi-Fi мережі до 1750 Мбіт / с.
 • Гігабітні LAN і WAN порти.
 • Потужний процесор.
 • 2 USB порту. Один з яких стандарту 3.0.

Цей маршрутизатор однозначно варто своїх грошей. Якщо у вас дозволяє бюджет, можете сміливо купувати.

Купити ASUS RT-AC66U B1

Якщо ці три моделі вам не підходять, або у вас залишилися якісь питання по технічних моментів, то раджу почитати мою статтю з порадами щодо вибору роутера.

Запитуйте в коментарях, діліться своєю думкою!