Чому не заходить в адмінку репитера TP-LINK TL-WA850RE?

Чому не заходить в адмінку репитера TP-LINK TL-WA850RE?

З першого разу з мережевого кабелю все вийшло. Але коли налаштував мережу, 2 раз пише помилку. Заходив по tplinkrepeater.net. У статтях вичитав, що ретранслятор копіює настройки роутера, робив скидання в заводські настройки і налаштовував на ноутбуці отримання автоматичного IP адреси, нічого не виходить.

Після скидання якщо приєднаний кабель ретранслятор - ноутбук блокує інший інтернет на ноутбуці повністю. Налаштовується через моб. додаток, але неможливо встановити силу сигналу. Підкажіть будь ласка як зайти з ноутбука в адмінку.

відповідь

Зазвичай немає проблем з входом в налаштування репитеров. Думаю, у вас проблема з другим підключенням. Справа в тому, що коли після скидання налаштувань ви підключаєте ноутбук дорепітери по кабелю, то цей же ноутбук в цей час швидше за все підключений до Wi-Fi мережі від основного роутера. Windows віддає пріоритет тому з'єднанню, на якому є доступ до інтернету. Тому не заходить на tplinkrepeater.net. Просто вимкніть Wi-Fi на ноутбуці. Повністю вимкніть, або відключіться від Wi-Fi мережі. Щоб було тільки підключення дорепітери. Або підключіться до Wi-Fi мережі репитера з ноутбука. Адаменко TP-LINK TL-WA850RE повинна бути доступна за адресою tplinkrepeater.net.

Так само після настройки. Можу припустити, що ноутбук тримає підключення до роутера і не вдалося підключитися дорепітери (Wi-Fi мережу то швидше за все одна після настройки). Тому web-інтерфейс репитера не відкривається. Ви можете зайти в налаштування головного роутера, в списку підключених пристроїв знайти ретрансляція і перейти по IP-адресою, який йому присвоїв роутер.

Статті по темі питання:

  • Установка і настройка ретранслятора TP-LINK TL-WA850RE
  • tplinkrepeater.net і tplinkextender.net - пароль admin, вхід в настройки репитера

Листуватися можемо в коментарях нижче.