Немає з'єднання з інтернетом після скидання налаштувань модему D-Link DSL-2740U

Немає з'єднання з інтернетом після скидання налаштувань модему D-Link DSL-2740U

Привіт, сьогодні вирішив оновити прошивку роутера D-Link DSL-2740U. Слідував інструкціям - скинув налаштування на заводські, затиснув ресет і ... парам парам оновив прошивку. І після цього інтернет не працює. Намагався поставити з'єднання WAN, не вийшло, пише призвести до втрати з'єднання і червоним горить лампочка на роутері, а горіла завжди зеленим раніше. Що робити?

відповідь

Добрий день. Наскільки я знаю, то для оновлення прошивки не потрібно робити скидання налаштувань. Та й сам процес оновлення прошивки зазвичай настройки не скидає. Може на D-Link DSL-2740U якось інакше.

Якщо ваш D-Link DSL-2740U не вдалося підключитися до інтернету, немає з'єднання, то проблема однозначно в налаштуваннях. Не знаю яка у вас прошивка (на вигляд), але в будь-якому випадку, вам потрібно налаштувати свій DSL-2740U на підключення до провайдера. Після цього, індикатор, який зараз горить червоним, буде горіти зеленим. В налаштуваннях модему, на вкладці "ADSL", або "Мережа" - "WAN" потрібно задати параметри, які видає ваш провайдер. Логін: Пароль. Приблизно так:

Налаштування інтернету на D-Link DSL-2740U

Якщо не знаєте які дані і де потрібно вводити, то можете зателефонувати в підтримку провайдера, вони повинні підказати.