Чому не працює бездротовий дисплей в Windows 10? Помилка "Miracast: Available, no HDCP"

Чому не працює бездротовий дисплей в Windows 10? Помилка «Miracast: Available, no HDCP»

Добрий день. Не можу підключити ПК до Смарт ТВ через Miracast. Smart TV - LG39LB650V.

Комп'ютер пише: Miracast: Available, no HDCP. (Функція Miracast: є в наявності, не підтримує HDCP). Що це значить не розумію.

Miracast: Available, no HDCP в Windows 10

Мені потрібно переглядати відео файли знайдені в браузері на ПК через СмартТВ.

Пробував дивитися через браузері Microsoft Edge в Windows 10, описаним у вас же способом, не може знайти пристрій. Пише що ПК не підтримує Miracast, тому бездротове проектування з нього не можливо.

відповідь

Добрий день. Давайте спробуємо розібратися. Щоб можна було з'єднати комп'ютер (Windows 10) зі Smart TV телевізором (в вашому випадку це LG) необхідно, щоб була підтримка цієї технології як на ПК, так і на телевізорі. Як я розумію, на телевізорі в налаштуваннях ви активували Miracast (WiDi).

На комп'ютері підтримка бездротового дисплея повинна бути як з боку відеокарти, так і Wi-Fi адаптера. Так як у вас ПК, то можу припустити, що в ньому взагалі немає Wi-Fi модуля. І зрозуміло, що "бездротової дисплей" працювати не буде. Але припустимо, що в вашому комп'ютері встановлений USB, або PCI Wi-Fi адаптер. Або у вас взагалі ноутбук. В налаштуваннях Windows 10 є Wi-Fi, комп'ютер бачить бездротові мережі.

Не всі відеокарти і Wi-Fi адаптери підтримують функцію Miracast (WiDi). Перевірити це дуже просто. Запускаємо командний рядок від імені адміністратора і виконуємо команду  netsh wlan show driver .

Там буде написано, підтримується бездротової дисплей, чи ні. Якщо немає, то буде вказано на стороні якого пристрою проблема: графічного драйвера, або драйвера Wi-Fi. На скріншоті ви можете бачити, що у мене відеокарта підтримує Miracast / WiDi, а Wi-Fi адаптер - немає. Коли я міняю адаптер на інший (наприклад, TP-Link TL-WN725N V2), то все працює.

Чи не працює бездротовий дисплей Miracast / WiDi в Windows 10

Детальніше про цю перевірку і взагалі про налаштування цієї технології я писав в статті: бездротовий дисплей Miracast (WiDi) в Windows 10.

Якщо Wi-Fi у вашому комп'ютері є, але Miracast / WiDi з'єднання з телевізором не працює, то спробуйте зробити наступне:

  • Оновіть драйвер відеркарти і Wi-Fi адаптера. Скачайте нові драйвера з сайту виробника і встановіть їх.
  • Перевірте, чи запущена служба WLAN.
  • Можна пошукати в інтернеті інформацію по підтримці функції "бездротової дисплей" вашим Wi-Fi адаптером. Не всі адаптери її підтримують. Навіть на найновіших драйвери.
  • Розгляньте варіант підключення ПК до телевізора по HDMI. По повітрю, навіть якщо вийде все налаштувати, швидше за все буде невелика затримка.

Всі три скріншота, які ви прикріпили, я бачив. Але не став їх додавати, так як на них немає інформації з проблеми. Доповнити своє питання, чи поставити додаткові запитання ви можете в коментарях.