Як змінити ім'я мережі і пароль на роутер UPVEL UR-315BN?

Як змінити ім'я мережі і пароль на роутер UPVEL UR-315BN?

Роутер - Upvel ur-315bn. Windows 10.

Позавчора перестав працювати інтернет. Виявилося, що стався обрив кабелю десь в підвалі.

Я думала що сама зможу полагодити роутер, така проблема вже була, і зникла після перепрошивки маршрутизатора. Скинула роутер до заводських налаштувань (сама не знаю навіщо). Оскільки справа була в іншому скидання, природно не допоміг.

Майстри мене посварили, мовляв, даремно Ви скинули настройки. Відповідно свою мережу, при перевірці роботи інтернету, я не знайшла, була інша мережа, а майстри мені підказали пароль, він, я так зрозуміла, якийсь загальний для всієї мережі.

Я вирішила, природно, повернути хоча б пароль. Знайшла інформацію зі зміни пароля на роутері. Змінила його. І .. інтерент пропав. Мучилася 2 години, потім видалила Wi Fi адаптер з Диспетчера пристроїв і оновила конфігурацію обладнання. Інтернет з'явився, але все з тією ж назвою мережі та паролем. Я стала шукати інформацію про зміну пароля далі. Нічого не добилася, як інтерент перестав завантажуватися з цим паролем, а став реагувати при підключенні на новий, який я ввела для роутера, що дивно Мій пароль приймався системою, але йшло підключення до інтернету і нічого не підключався. На іншому ноутбуці інтернет підключався за назвою мережі та паролю, який мені підказали майстра.

Я знову скинула настройки роутера. Подивилася як його налаштувати в Майстрі налаштування, не знаю чи є там зміна назви мережі і установка свого пароля, але вже боюся щось робити. Інтернет працює, але за загальним паролю і назвою мережі. Слідство зайшло в глухий кут.

Тобто саме питання - як змінити пароль і назву мережі? Спасибі.

відповідь

Добрий день. Я думаю, що проблема не в імені Wi-Fi мережі і паролі (можливо, помиляюся). З вашого опису важкувато зрозуміти, що там у вас відбувається і в чому може бути проблема. Якщо мова йде про Wi-Fi роутер, то там може бути ще одне ім'я користувача та пароль, які видає інтернет-провайдер. Їх потрібно прописати в настройках роутера UPVEL UR-315BN. У розділі з настройками підключення до інтернету (але можливо, для вашого провайдера це не потрібно робити). До самої Wi-Fi мережі вони прямого відношення не мають. Але, якщо роутер неправильно налаштований на підключення до інтернету і не отримує інтернет від провайдера, то пристрої будуть підключатися до Wi-Fi, але інтернет на них працювати не буде.

Відповідають на ваше запитання щодо зміни імені Wi-Fi і пароля на роутері UPVEL UR-315BN.

Якщо роутер на заводських настройках, то заводський пароль від Wi-Fi мережі можна подивитися знизу роутера (Wi-Fi Key).

Заводський пароль Wi-Fi на UPVEL UR-315BN

Змінити ім'я мережі і пароль можна в веб-інтерфейсі роутера. Потрібно підключитися до роутера і зайти в налаштування через браузер. Зазвичай використовується адреса 192.168.10.1. Стандартний логін і пароль admin / admin. Ця інформація так само вказана на наклейці (скріншот вище).

Потрібно перейти в розділ "Wi-Fi мережу" - "Основні налаштування". В поле "SSID" потрібно вказати ім'я бездротової мережі, вибрати "Аутентифікація" WPA2-PSK і в підлогу "Ключ" придумати і записати пароль. Після чого зберігаємо налаштування.

Зміна імені Wi-Fi мережі і пароля на UPVEL UR-315BN

Сподіваюся, я зміг трохи прояснити ситуацію.