Точка доступу TP-Link EAP245 AC1750. Wi-Fi рішення для ресторанів, готелів, магазинів

Точка доступу TP-Link EAP245 AC1750. Wi-Fi рішення для ресторанів, магазинів, готелів

У більшості випадків, організацією Wi-Fi мереж в різних закладах, торгових центрах, готелях, навчальних закладах займаються фахівці. І це вірно. Але не всі можуть дозволити собі послуги цих самих фахівців і займаються цим самі. Особливо, це відноситься до невеликих кафе, магазинах, офісах і т. Д. У наш час складно знайти якийсь заклад без власної Wi-Fi мережі, якою можуть користуватися клієнти і відвідувачі даного закладу. Хтось робить відкриту Wi-Fi мережу, хтось видає пароль тільки клієнтам, або взагалі бере окрему плату за доступ до інтернету.

З метою заощадити, власники таких закладів встановлюють один, самий звичайний маршрутизатор. Не рідко один з найдешевших. Такі моделі в домашніх умови не завжди справляються з поставленими завданнями, а тут таке навантаження. Тому, в різних громадських місцях, в більшості випадків користуватися інтернетом через Wi-Fi мережі взагалі неможливо. А все тому, що ця мережа неправильно побудована.

Для організації бездротових мереж в сфері бізнесу є окремі пристрої. Про один з таких пристроїв я розповім вам в цій статті. Це двухдиапазонная точка доступу TP-Link EAP245. Ця точка доступу створена саме для організації Wi-Fi в різних закладах. Коли потрібно створити стабільну бездротову мережу, покрити сигналом необхідну територію, і без проблем управляти всіма точками доступу.

Все це працює наступним чином: встановлюється маршрутизатор, до якого підключається інтернет. Далі ставимо свитч, до якого підключаємо необхідну кількість точок доступу. Наприклад, TP-Link EAP245. Отримуємо стабільну мережу для своїх клієнтів з великим радіусом покриття. Таким способом можна зробити мережу наприклад по всьому готелю, або університету.

Основні можливості TP-Link EAP245

Давайте подивимося, на що здатна ця точка доступу:

  • Звісно ж це велика швидкість бездротової мережі. Підтримка нового стандарту 802.11ac і технології 3x3 MIMO. До 450 Мбіт / с на частоті 2,4 ГГц, і до 1300 Мбіт / с на частоті 5 ГГц. Велике покриття на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц.
  • Просте і швидке кріплення точки доступу на стіну, або стелю. У комплекті є все необхідне для кріплення.
  • Підтримка PoE - а це означає, що до TP-Link EAP245 необов'язково прокладати кабель живлення. Потрібно провести тільки мережевий кабель від світча. Адаптер живлення в комплекті є.
  • Класний дизайн. Якісна збірка і пластик. Вона така біла, що на білій стіні, або стелі ви її взагалі втратите.
  • Стабільна робота навіть при великій кількості активних клієнтів.
  • Портал аутентифікації - можливість налаштувати сторінку, на яку будуть перенаправлятися ваші клієнти після підключення до Wi-Fi. Дуже корисна функція.
  • Спеціальна утиліта для управління всіма точками доступу. Моніторинг мережі і безліч інших фішок.

Огляд TP-Link EAP245

Пристрій поставляється в невеликій коробці, на якій вказані основні характеристики.

Упаковка TP-Link EAP245

У комплекті є все необхідне. Кріплення, адаптер харчування, докладна інструкція по установці.

Комплектація

Вся точка доступу виконана з білого матового пластика. На лицьовій панелі знаходиться тільки логотип компанії і індикатор роботи.

Бізнес точка доступу TP-Link EAP245

Збоку, на одній стороні розташований роз'єм для підключення адаптера живлення, порт Ethernet, втоплена кнопка Reset для скидання налаштувань, і роз'єм Kensington за допомогою якого можна закріпити точку доступу, щоб ваші клієнти не забрали її з собою 🙂

Порти TP-Link EAP245

Незважаючи на те, що дана точка доступу позиціонується як рішення для бізнесу, ціна на неї дуже хороша.

Пишіть в коментарях, як побудована бездротова мережа в вашому закладі. Які плюси і мінуси?