Налаштування китайського репитера EDUP KW-AC6018 (немає інтернету)

Налаштування китайського репитера EDUP KW-AC6018 (немає інтернету)

Доброго дня, Сергію!

Не зміг налаштувати репитер EDUP KW-AC6018, це китайський двохдіапазонний ретрансляція, який може працювати і як точка доступу.

У будь-якому режимі створюються ще дві нові мережі, і не важливо, як вони називаються - все одно це інші мережі, а не розширення старих.

Висилаю керівництво по цьому приладу. У мене основний роутер SERCOM RV6699 має ту саму адресу, що й EDUP KW-AC6018 192,168,1,254.

міняю на Репітер на 192,168,1,101, налаштовуюся на розгортаються мережі із зазначенням паролів, канали ставлю, як у старих. в статусі все ок. А інтернету немає ні в режимі репитера, ні в режимі точки доступу.

Бентежили мене настройки DHCP на Репітер щодо DNS-серверів, перепробував різні комбінації - одномандатні.

Може, що підкажете.

Олексій.

відповідь

Добрий день. Був би у мене цей EDUP KW-AC6018. А так немає можливості перевірити, і подивитися що там взагалі з настройками.

Стандартна Wi-Fi мережу (або мережі) будуть до того часу, поки пепітер ще не встановлено на підключення до вашої мережі. Після чого ці мережі пропадають.

Судячи з фото з інструкцією, там є майстер настройки. Де покроково можна все налаштувати. До того ж, панель управління на англійській мові (не китайський). І це вже добре 🙂

Зробіть скидання параметрів EDUP KW-AC6018 і не змінюючи ніяких налаштувань спробуйте налаштувати його через майстер швидкого налаштування. Якщо знову НЕ буде доступу до інтернету, то спробуйте налаштувати його з іншого Wi-Fi мережею. Може ваш роутер з якоїсь причини не дає на нього інтернет.

Або після скидання налаштувань спробуйте налаштувати його через кнопку WPS. Активувавши WPS на своєму роутере, і натиснувши відповідну кнопку на Репітер EDUP KW-AC6018. Можливо, з'єднання буде встановлено автоматично.

На жаль, цей все, що я можу порадити в цій ситуації.