Чому пропадає інтернет в Windows 8 на ноутбуці Lenovo (по Wi-Fi)?

Чому пропадає інтернет в Windows 8 на ноутбуці Lenovo (по Wi-Fi)?

Добридень!

У мене ноутбук Lenovo B590 модель 20206. Windows 8 (64 біта.) Періодично пропадає інтернет. Може відключитися через 20 хв після включення а може і 2 години спокійно відпрацювати. З роутером все в порядку т. К. Підключаю інший ноутбук Samsung (Windows 7) і ніяких проблем. Спочатку у мене стояла загальнодоступна мережа і діагностика несправності писала: «DNS сервер не відповідає». Потім стала писати «Windows не вдається зв'язатися з пристроєм або ресурсом (основний DNS сервер)»

Я вирішив поміняти мережу на приватну.

Інтернет став пропадати з іншими повідомленнями від діагностики несправності:

Спочатку: «Шлюз встановлений за замовчуванням недоступний. Виправлено. "

Останні рази отримую: «Підключення точки доступу, маршрутизатора або кабельного модему до інтернету порушено. Мережевий шлюз доступний, але Windows не вдається прийняти мережевий трафік з інтернету. »

Допоможіть будь ласка! Скорегував електроживлення мережевого адаптера (поставив максимальну продуктивність при харчуванні від мережі і заборонив відключати мережевий адаптер з метою економії електроенергії). Поставив галочку в розділі безпеку властивостей бездротової мережі-сумісність з FIPS. Допоможіть будь ласка! Заздалегідь дякую.

відповідь

Добрий день. Приватна, або загальнодоступна мережа - в даному випадку не має значення. З вашого опису не дуже зрозуміло, що конкретно відбувається на ноутбуці (в Windows 8) коли трапляється обрив підключення. Статус підключення переходить в статус "Без доступу до інтернету" і з'являється жовтий знак оклику на іконці підключення? Інтернет знову починає працювати після відключення і повторного підключення до мережі, перезавантаження ноутбука, або роутера?

Як ноутбук працює з іншими Wi-Fi мережами? Так само пропадає доступ до інтернету через деякий час? Якщо по кабелю підключити інтернет до Lenovo B590, то все нормально працює?

Тепер кілька порад щодо вирішення вашої проблеми (з чого б почав я):

  1. Робимо скидання мережі в Windows 8. Через командний рядок, ось по цій інструкції: //help-wifi.com/raznye-sovety-dlya-windows/sbros-nastroek-seti-tcpip-i-dns-v-windows-7/
  2. Прописуємо статичні DNS адреси у властивостях бездротового підключення.

Якщо це не допоможе, то з сайту Lenovo, для B590 (для Windows 8) завантажуємо драйвера на Wi-Fi (бездротова LAN). Вони там є, я перевірив. Тільки перед ці в диспетчері пристроїв подивіться виробника Wi-Fi модуля, так як там драйвера для Broadcom, Realtek і Intel (вам потрібно знати, який модуль в вашому ноутбуці). Можливо, вам стане в нагоді ця стаття: Wi-Fi на ноутбуці Lenovo: як завантажити драйвер, утиліту і встановити.

Після завантаж драйвера в диспетчері пристроїв видаляємо Wi-Fi адаптер (якщо буде питання з видалення програмного забезпечення - видаляємо) і перезавантажуємо ноутбук. І після перезавантаження запускаємо установку драйвера.

Звичайно, може бути проблема в самій Windows 8. У деяких встановлених програмах (які можуть якось впливати на підключення до інтернету). Якщо є час і вмієте - можете перевстановити Windows. Щоб на чистій системі все перевірити. Ну і не виключено, що причина в апаратних проблемах з самим Wi-Fi модулем в вашому ноутбуці Lenovo B590. Можливо він гріється, наприклад.

Можна так само відключити вбудований брандмауер і антивірус (повністю).