Не включається Wi-Fi на ноутбук ASUS з Windows 7 (all wireless devices Off)

Не включається Wi-Fi на ноутбук ASUS з Windows 7 (all wireless devices Off)

Добридень!

Перевстановив Windows 7 на ноутбук ASUS B551LA, скачав драйвера з офіційного сайту, але при натисканні Fn + F2 постійно видає "all wireless devices Off".

Мережевий адаптер підключений, драйвер на нього поставлений.

Я не можу ввімкнути Wi-Fi на ASUS

На ноутбуці ASUS з Windows 7 не включається Wi-Fi

all wireless devices Off

Спробував ставити Keyboard Device Filter Utility, не допомогло.

Перевстановлювати Windows ще раз, теж ніякого результату.

відповідь

Добрий день. Непогано було б дізнатися більше інформації з проблеми. Наприклад, чи нормально працював Wi-Fi на цьому ноутбуці до перевстановлення системи. Який статус з'єднання (іконка в треї).

Wi-Fi адаптер в диспетчері пристроїв є. У вас це Intel® Dual Band Wireless-N 7260. Він включений і працює без помилок. Зазвичай, при натисканні на клавіші Fn + F2 на ноутбуках ASUS включається Wi-Fi (бездротові модулі), і при повторному натисканні відключаються. Дивно, що у вас з'являється помилка "all wireless devices Off" при кожному натисканні і не включається Wi-Fi.

Спробуйте зробити наступне:

  1. Увімкнути функцію безпроводового з'єднання через центр мобільності (Win + X). Детальніше в статті як включити Wi-Fi на ноутбуці з Windows 7.
  2. Подивіться уважно рекомендації в статті як включити і підключити Wi-Fi на ноутбуці ASUS.
  3. Якщо нічого не допоможе - скачайте з сайту ASUS для B551LA драйвер на Wireless (Intel WiFi Wireless LAN Driver). Вибравши на сайті Windows 7. І встановити його. Детальна інструкція тут: як встановити драйвер Wi-Fi адаптера на ноутбук ASUS.
  4. У вас в диспетчері пристроїв дуже багато невідомих пристроїв. Бажано встановити з сайту ASUS всі необхідні драйвери. В першу чергу на Chipset, ATK (для роботи функціональних клавіш), Bluetooth, LAN. Всі ці драйвери для вашого ноутбука є на офіційному сайті. Я перевірив.

    Після установки Windows 7 не працює Wi-Fi на ноутбуці ASUSЗавантажити їх доведеться з іншого пристрою і перекинути на ноутбук (так як свій ноутбук ви не можете підключити до інтернету).

Думаю, цих рішень більш ніж достатньо для вирішення вашої проблеми.