На телевізорі робочий стіл видно а ярликів немає. Що робити?

На телевізорі робочий стіл видно а ярликів немає. Що робити?

проблема:

Вітання! Частенько почала помічати в коментарях питання пов'язані з однією проблемою, яка з'являється при підключенні телевізора до комп'ютера, або ноутбука. В основному по HDMI кабелю. Але це не важливо.

Проблем в тому, що зображення на телевізорі з'являється, відображається робочий стіл комп'ютера, або ноутбука, але немає ярликів. Просто чистий робочий стіл. Відображається лише сама заставка (про робочого столу). Виглядає це приблизно ось так:

Робочий стіл відображається на телевізорі але немає ярликів

А якщо потягнути курсор вправо (за грань монітора), то він з'явиться на телевізорі. Туди навіть можна перетягнути якесь вікно. Але ярликів на екрані телевізора все рівно немає.

Рішення:

Це навіть не проблема. Це один з варіантів виведення зображення на телевізор. Називається він "Розширити". Коду телевізор, або другий монітор ніби стає продовженням основного монітора. І туди ви можете винести якісь вікна і працювати з ними. Це дуже зручно. Ми отримуємо додатковий робочий стіл. Наприклад, на телевізор вивести фільм, а на моніторі відкрити браузер і сидіти в інтернеті. Але не всім такий режим підходить. Змінити його дуже просто.

Натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Win (значок Windows) + P (англійська).

Якщо у вас Windows 10, то з'явиться ось таке меню, де ви зможете змінити режим:

На телевізорі чистий робочий стіл комп'ютера

У Windows 7 це меню виглядає трохи інакше. Але там все практично так само.

Детальніше про це я писав у статтях:

  • Як підключити телевізор до комп'ютера через HDMI
  • Як підключити ноутбук до телевізора через HDMI

Пишіть в коментарях, знадобилося вам це рішення.