Логін / пароль до Wi-Fi кабінету Ростелеком (Sagemcom)

Логін / пароль до Wi-Fi кабінету Ростелеком (Sagemcom)

Не можу потрапити в налаштування роутера, в чому справа? На роутере ззаду є наклейка, де написані нібито вірні дані для входу в веб інтерфейс, вводжу їх-"неправильне ім'я або пароль", далі ввожу звичайні admin admin - "неправильне ім'я або пароль". Перепробував безліч варіантів і результат такий же. Сам роутер Ваш, йшов разом з установкою інтернету і телебачення, марка Sagemcom на замовлення Ростелеком млинець. Як мені потрапити в кабінет то? Я банально пароль змінити не можу.

відповідь

Добрий день. Якщо не підходить логін / пароль до кабінету роутера Sagemcom від Ростелеком, при цьому ви пробували вводити заводські логін / пароль, то причина швидше за все в тому, що їх змінив майстер при налаштуванні роутера. Вони це часто роблять для того, щоб користувачі не могли зайти в налаштування роутера і змінити там якісь параметри. Не можу на 100% бути впевненим, що це ваш випадок, але швидше за все це так.

Подивіться документи, які майстер від Ростелеком вам видав після настройки роутера Sagemcom. Може він записав новий логін і пароль. А може він десь на самому роутері записаний. Якщо немає, то можна зателефонувати в підтримку Ростелеком, може вони там однаковий пароль встановлюють, і підкажуть вам.

Так само я б спробував зайти в налаштування Sagemcom з заводським логіном і паролем через інший браузер. Можливо, помилка "Неправильне ім'я або пароль" пропаде.

Ну і останній варіант - скидання налаштувань маршрутизатора до заводських. Але це крайній випадок, так як доведеться все заново налаштовувати. У тому числі задавати параметри для підключення до Ростелеком. І не факт, що у вас це вийде. Можна взагалі без інтернету залишитися.