Злетіли драйвера на LAN Killer Ethernet E2500, не можу заново встановити

Злетіли драйвера на LAN Killer E2500 Gigabit Ethernet Controller, не можу заново встановити на ноутбуці MSI

Здарова Сергій. Мені потрібна ваша порада. Мій MSI GS63 Stealth 8RE хворіє ніж дивним.

Встановив новий Windows 10, з офіційного сайту Майкрософт. Всі драйвера автоматично встановилися, крім LAN порту. Так як у мене є все дрова на флешці, я вирішив встановити їх в ручну. Але кожен раз я стикався з помилкою. У мережевих адаптерах LAN ніяк не позначав.

Після 1-2 дня поневірянь в інтернеті, проб установок більш ранніх версій того самого драйвера на LAN (Killer eternet e2500), і всякого роду шаманства, я нарешті то готовий був здатися.

Хотів встановити старий битий (піратський Вин 10), тк на ньому дрова працювали норм, і проблем з ланом не було.

Хотів був уже починати пошуки нової вінди, і тут мій погляд опускається в правий нижній кут монітора, і про чудо, я бачу той самий значок підключення до інтернету через лан, я мало не заплакав.

Тим більше, що це сталося з ліхтаря. На той момент я вже припинив всі спроби з відновлення дров. Заходжу в мережеві адаптери, бачу програма встановлена. Тиждень все було добре, і знову 25. Дрова злетіли самі по собі, LAN не працює.

Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Помилка установки драйвера Killer Ethernet E2500
Немає драйвера адаптера Killer Ethernet E2500 в Windows 10
Немає LAN адаптера на MSI GS63 Stealth 8RE

відповідь

Добрий день. Не розумію, навіщо встановлювати драйвера з флешки, якщо на сайті MSI, для GS63 8RE Stealth (під Windows 10) є всі драйвери. У тому числі на LAN. І вони там відносно свіжі. Який результат установки драйвера (Killer LAN Driver) мережевого адаптера завантаженого з сайту MSI? Як проходить установка?

LAN драйвер для GS63 8RE Stealth

Якщо помилка як на першому скріншоті "Виявлено несумісне обладнання ....", то або ви намагаєтеся встановити не той драйвер (скріншот зроблений при установці іншого драйвера), або система взагалі не бачить мережеву карту. Вона просто не підключена. Це може бути через якихось апаратних проблем. Саме це видно на скріншоті з диспетчера пристроїв. Мережевого адаптера там немає зовсім. Навіть як невідомий пристрій (коли система бачить мережеву карту, але не встановлено драйвер). Швидше за все він там з'явиться, якщо встановити галочку "Показувати приховані пристрої" на вкладці "Вид".

У цій ситуації (коли LAN адаптера в диспетчері пристроїв немає ні в якому вигляді), я можу порадити наступне:

  1. Спробувати в диспетчері пристроїв натиснути на кнопку "Оновити конфігурацію устаткування".
  2. Спробувати знайти настройки LAN адаптера в BIOS. Може він там якимось чином відключений. Скинути настройки BIOS до заводських.
  3. Встановити всі останні оновлення Windows 10.
  4. Заново встановити Windows 10 з форматуванням системного диска. Після чого спробувати встановити драйвер на LAN Killer Ethernet E2500 з сайту MSI.

Якби мережева карта відображалася в диспетчері пристроїв хоча б як невідомий пристрій (Ethernet-контролер), або як Killer E2500 Gigabit Ethernet Controller але з помилкою, то варіантів вирішення проблеми було б набагато більше.

На зв'язку в коментарях.