Як змінити пароль від Wi-Fi на роутері TP-LINK M5250 і M5350

Як змінити пароль від Wi-Fi на роутері TP-LINK M5250 і M5350

Невелика інструкція по установці, або зміні пароля на мобільних 3G роутерах TP-LINK M5250 і TP-LINK M5350. Це практично однакові пристрої, так що процес зміни пароля Wi-Fi мережі нічим не відрізняється. Показувати я буду на прикладі TP-LINK M5250, який ми налаштовували в цій статті.

Зміна пароля, зовсім не складний процес. Досить підключиться до роутера, зайти в його налаштування, і змінити пароль. А ось якщо ви забули пароль від Wi-Fi, і немає підключених пристроїв, то доведеться робити скидання налаштувань до заводських, так як в налаштування роутера по кабелю не завітати.

Скидання налаштувань (пароля від Wi-Fi) на TP-LINK M5250

Зніміть задню кришку роутера. Батарею не знімайте. Роутер потрібно включити. Знизу ви побачите напис RESET, і невеликий отвір. Так ось, натисніть чимось гострим на кнопку "RESET", і потримайте секунд 10. Дивіться на індикатори на передній панелі, вони повинні все спалахнути, і роутер перезавантажиться.

Скидання пароля і налаштувань на TP-LINK M5250

Після скидання установок, для підключення до Wi-Fi мережі буде використовуватися заводський пароль, який вказаний на внутрішній стороні кришки роутера. Ви зможете підключитися до бездротової мережі, і змінити пароль на роутер TP-LINK M5250.

Зміна пароля Wi-Fi мережі через панель управління

Для початку, заходимо в налаштування роутера. Для цього, встановіть з'єднання з Wi-Fi мережі, відкрийте браузер, і перейдіть за адресою 192.168.0.1. На сторінці авторизації вкажіть пароль і ім'я користувача (заводські: admin і admin). Або, дивіться докладну інструкцію по входу в настройки роутера TP-LINK M5250.

В панелі управління відкриваємо зверху вкладку "Advanced". І зліва переходимо в розділ "Wireless". В поле "WPA-Key" вказуємо новий пароль, або дивимося забутий. Пароль повинен бути мінімум 8 символів.

Натискаємо на кнопку "Save".

Зміна пароля на роутері TP-LINK M5250 і M5350

Роутер буде перезавантажений.

Перезавантаження роутера TP-LINK M5250 після зміни пароля на Wi-Fi

Якщо ви встановили новий пароль, то потрібно буде заново підключити свої пристрої. З новим паролем.

А якщо ви змінили тільки пароль, а ім'я мережі не змінювали, то можливо, будуть проблеми з підключенням до Wi-Fi на комп'ютері. Потрібно просто видалити Wi-Fi мережу, і підключиться заново. А якщо у вас Widows 10, то потрібно забути мережу.