Як скинути настройки на роутері Totolink?

Як скинути настройки на роутері Totolink?

Вітання! Вирішив підготувати невелику інструкцію, в якій розповім, і звичайно ж покажу на фото, як зробити скидання налаштувань на роутері Totolink. Є введу повернення до заводських налаштувань маршрутизатора, які були встановлені за замовчуванням. Штука це корисна, і може врятувати від безлічі незрозумілих проблем в процесі настройки, і використання маршрутизатора.

Для чого взагалі потрібен скидання налаштувань до заводських на роутері. Наприклад, почали ви налаштовувати маршрутизатор, задали якісь параметри, і у вас нічого не вийшло. Щоб старі настройки нам не заважали, ми відновлюємо заводські настройки на нашому роутере Totolink, і пробуємо налаштувати заново. Так само скидання параметрів радять робити при зміні інтернет-провайдера. Тоді буде простіше налаштувати роутер на роботу з новим провайдером. Ну і якщо ваш роутер перестав працювати, або працює не так як раніше, завжди можна відновити настройки, і налаштувати його заново.

Що стосується конкретно роутерів Totolink, то там процес скидання налаштувань практично нічим не відрізняється від маршрутизаторів інших виробників. Знаходимо кнопку "RST" (Reset), натискаємо її, і тримаємо секунд 5. Роутер буде перезавантажений, а настройки відновлені до заводських. Так само можна зробити програмний скидання, через панель управління маршрутизатором.

Відновлення заводських налаштувань на роутері Totolink

Перший і найпростіший варіант, це використовувати спеціальну кнопку на самому роутері. На моєму Totolink N150RT ця кнопка знаходиться на задній панелі, і підписана як "RST-WPS" . Це означає, що вона поєднана з активацією функції WPS. При натисканні на кнопку активується WPS, а якщо натиснути і потримати приблизно 5 секунд, то стається збій налаштувань. Роутер звичайно ж потрібно включити.

Totolink: скидання налаштувань кнопкою

Натискаємо, тримаємо, і дивимося на індикатори. Коли активно почнуть мигати всі індикатори, можете відпускати кнопку.

Програмне скидання налаштувань через панель управління

Спочатку потрібно зайти в налаштування роутера. Підключитися до нього, і в браузері перейти за адресою 192.168.1.1. Якщо не знаєте як це зробити, то дивіться окрему інструкцію: //help-wifi.com/totolink/kak-zajti-v-nastrojki-routera-totolink-na-primere-modeli-totolink-n150rt/.

Якщо у вас налаштування англійською, то натисніть на кнопку "Advanced Setup", і змініть мову панелі управління як показано на скріншоті нижче.

Програмне скидання налаштувань роутера Totolink

Зліва перейдіть в розділ "Технічне обслуговування" - "Збереження / завантаження налаштувань". Натисніть на кнопку "Встановити" навпроти "Встановити налаштування за замовчуванням". І підтвердіть скидання поточних налаштувань.

Відновлення заводських налаштувань роутера Totolink N150RT

Роутер перезавантажиться, а настройки будуть скинуті.

Відновлення заводських налаштувань

Ось власне і все. Думаю, у вас все вийшло.