Не вдається змінити частоту оновлення HDMI дисплея в Windows 10: немає прав адміністратора

Не вдається змінити частоту оновлення HDMI дисплея в Windows 10: немає прав адміністратора

Добрий день. Питання наступний.

Купив HDMI кабель до телевізора Самсунг 4К. Один ноут підключив - нормально, хоча картинка на ТБ не на весь екран. А другий, мій ноутбук не підключається - пише "Немає сигналу".

Я знайшов у Вас статтю чому через HDMI кабель немає зображення на телевізорі з комп'ютера (ноутбука). Зайшов в додаткові параметри дисплея. І здавалося, що залишилося поставити однакову частоту і все.

Зміна частоти дисплея в Windows для телевізора підключеного по HDMI

Але не можу, Віндовс 10 не дозволяє, пише що у мене немає прав адміністратора.

Windows 10: немає прав для зміни частоти оновлення екрану

Хоча це не так, я сам собі адміністратор. Підкажіть як вирішити проблему?

відповідь

Добрий день. Так, швидше за все помилка "Немає сигналу" на телевізорі Samsung дійсно через те, що Windows 10 для цього дисплея підключеного по HDMI чомусь виставила частоту оновлення зображення на дисплеї 29 Гц. Після установки 60 Гц в параметрах дисплея зображення на телевізорі має з'явиться.

Чесно кажучи, ще не разу не бачив помилку "змінити параметри дисплея в панелі управління. Можливо, у вас немає прав адміністратора для зміни цих параметрів".

Думаю, можна спробувати запустити командний рядок від імені адміністратора (через пошук), і вже в ній відкрити параметри дисплея.

Рішення помилки: Неможливо змінити параметри дисплея в панелі управління.  Можливо, у вас немає прав адміністратора для зміни цих параметрів

Щоб відразу відкрити параметри дисплея, введіть у командному рядку команду desk.cpl.

Windows 10: запуск параметрів дисплея від імені адміністратора

Далі спробуйте змінити частоту оновлення зображення на дисплеї (для телевізора Samsung) за інструкцією (Додаткові параметри дисплея). Посилання на інструкцію додав в ваше запитання.

Напишіть про результати в коментарях.