Упала швидкість прийому WiFi на частоті 5 ГГц. На телефоні через роутер Innbox E70 (Ростелеком)

Упала швидкість прийому WiFi на частоті 5 ГГц. На телефоні через роутер Innbox E70 (Ростелеком)

Добрий день. Телефон huawei honor 8 (був samsung galaxy s4) проблема однакова на телефонах. Суть наступна: є роутер Innbox E70 від Ростелекома. Швидкість тарифу - 100 Мбіт / с. Спочатку на всіх пристроях (телефони, ноутбуки) на частоті 5 ГГц швидкість видавала не менш 95 Мбіт / с. Проходить 2 місяці і швидкість колосально падає на телефоні до 2-4 Мбіт / с.

Мучуся вже не перший місяць. І скидав настройки, і міняв канали, і навіть викликав технічну підтримку, але результатів немає. На телефоні на частоті 5 ГГц все також швидкість скачки 0,02 - 0,3 Мбіт / с .... Підкажіть будь ласка, що можна зробити?

PS На роботі теж є 5 ГГц і швидкість відповідає тарифу при вимірюванні і підключенні з того ж телефону.

відповідь

Добрий день. Дуже важливий момент: що зі швидкістю підключення по Wi-Fi на інших пристроях (на тому ж ноутбуці) в діапазоні 5 ГГц, в діапазоні 2.4 ГГц і по кабелю від роутера? Так само можна заміряти швидкість без роутера Innbox E70, а підключивши кабель безпосередньо до комп'ютера і налаштувавши підключення до Ростелеком.

Можливо, це якісь неполадки у провайдера. Хоча, якщо приходив фахівець від провайдера, то він би визначив причину низької швидкості.

Якщо швидкість впала тільки в діапазоні 5 ГГц і на всіх пристроях, при цьому скидання і зміна якихось параметрів не дає результату, то цілком можливо, що це поломка Innbox E70.