Локальна мережа між ПК і Android через мобільний хот-спот

Локальна мережа між ПК і Android через мобільний хот-спот

Добрий день. Може зможете допомогти, прояснив мою проблему.

Є стаціонарний комп'ютер з інтернетом по кабелю і адаптером вай-фай, на компі стоїть Windows 10, планшет на Андроїд. Купив адаптер тільки для роздачі інтернету на планшет. Мобільний хот-спот на десятці відмінно працює. Але тут мені захотілося більшого, щоб з планшета можна було відтворювати фільми які знаходяться на дескопе по локальній мережі вай-фай. З боку Андроїда начебто немає проблем - існує багато програм файл-менеджерів з підтримкою SMB. Найзручніший що радять люди це //4pda.ru/forum/index.php?showtopic=138744, тому що він дозволяє відтворювати потокове відео. За інструкціями з інтернету налаштувати не виходить. Хочу у вас запитати - чи можливо це хоча б теоретично, якщо так, то буду намагатися далі розібратися.

Спасибі за ваш сайт і ваш труд.

відповідь

Добрий день. Ваше питання я зрозумів.

Ніколи не переймався цим питанням. Чи буде локальна мережа між комп'ютером і мобільним пристроєм, який підключено через хот-спот. Можна спробувати. Ви пишете, що не вийшло налаштувати. Я так розумію, встановлений на телефоні ES провідник не знайшов ваш комп'ютер в локальній мережі. Можливо, ви щось налаштували не так.

1 На комп'ютері тимчасово вимкніть антивірус. Повністю, або вбудований в нього брандмауер. Як правило, він блокує такі підключення. Так само можна спробувати відключити вбудований брандмауер в Windows 10.

2 Так само на комп'ютері включите мережеве виявлення і загальний доступ до файлів і папок (потім зможете відкрити загальний доступ до необхідної папці). Це можна зробити в "Панель управління \ Всі елементи панелі керування \ Центр управління мережами і загальним доступом \ Додаткові параметри спільного доступу".

Локальна мережа між ПК і Android

Збережіть налаштування.

3 На телефоні, який підключений до Wi-Fi мережі, яку роздає комп'ютер потрібно в програмі ES Провідник зайти в розділ "Мережа" - "LAN" (якщо я не помиляюся), натиснути на кнопку "Сканувати" і там повинен з'явиться ваш комп'ютер.

Якщо телефон його не знайде, то швидше за все не вийде при такому з'єднанні. Можете так само подивитися ще статтю настройка локальної мережі через Wi-Fi роутер. Там я показував як входити в мережу з Android-пристроїв.

І ще ...  Я вважаю, ви трохи неправильно зробили. Краще б ви купили недорогий маршрутизатор. Все рівно ви витратилися на Wi-Fi адаптер для ПК. Інтернет б підключив до маршрутизатора. Комп'ютер до нього ж по кабелю, а інші пристрої по WiFi. Тоді локальна мережа б точно працювала. А то "Мобільний хот-спот" дуже нестабільна функція. Та й чи потрібно комп'ютер тримати весь час включеним.