Підключення роутера ZyXEL до ADSL модему, або іншому роутера по кабелю

Підключення роутера ZyXEL до ADSL модему, або іншому роутера по кабелю

Я вже описував кілька різних способів, якими можна підключити ZyXEL Keenetic до інтернету. Якщо ви наприклад хочете з'єднати роутер ZyXEL з іншим роутером по Wi-Fi мережі, то можна налаштувати режим WISP (бездротове підключення до провайдера), або ж налаштувати роутер в режимі репитера. А в цій статті ми розглянемо спосіб підключення маршрутизатора ZyXEL до іншого роутера, або ADSL модему (різниці ніякої). З'єднувати ми їх будемо за допомогою мережевого кабелю.

Ми просто підключимо наш ZyXEL Keenetic до модему, або роутера на якому вже налаштований і працює інтернет, і наш роутер буде отримувати інтернет по кабелю, і роздавати його далі. Дуже популярна схема, яку я вже описував в цій статті для різних пристроїв. Показувати я буду на прикладі ZyXEL Keenetic Start, але інструкція підійде і для інших моделей: ZyXEL Ultra, Lite, 4G і т. Д.

Два важливих моменти:

  • Головний роутер, або ADSL модем до якого будемо підключатися, налаштовувати не потрібно. Головне, що б він роздавав автоматично IP адреси. Був включений DHCP сервер (як правило, він завжди включений).
  • На роутере ZyXEL, який будемо підключати, я настійно раджу зробити скидання налаштувань до заводських.

Думаю з цим розібралися, продовжуємо.

З'єднуємо роутер ZyXEL з модемом, або роутером

Для початку, нам потрібно зайти в налаштування нашого роутера, і змінити його IP адреса. Як зайти в налаштування ZyXEL я писав тут. Просто підключіться до нього по кабелю, або по Wi-Fi і в браузері перейдіть за адресою 192.168.1.1 .

В налаштуваннях, відразу на головній сторінці перейдіть на вкладку Домашня мережа , і натисніть на IP-адресу .

Зміна IP маршрутизатора ZyXEL

Далі замініть IP адреса на 192.168.2.1 в полях: IP-адреса, і Початкова адреса пулу. Натисніть на кнопку Застосувати .

Зміна IP-адреси для підключення ZyXEL до модему

Налаштування будуть збережені, але роутер швидше за все как-будто зависне. Нам в браузері просто потрібно змінити адресу для входу в настройки на 192.168.2.1 адже ми його тільки що змінили. Тепер в налаштування будемо заходити за новою адресою. Якщо не вийде знову відкрити настройки, то перезавантажить роутер і перейдіть по 192.168.2.1.

Тепер можна підключатися до модему, або іншому роутера. Беремо мережевий кабель (можна той який йде в комплекті), і підключаємо його на ZyXEL в WAN роз'єм , а на головному роутер, або ADSL модемі в LAN роз'єм .

Фото: схема підключення ZyXEL до ADSL модему, або роутера по LAN

У мене після підключення роутер ZyXEL відразу підключився до інтернету і почав його роздавати. В його налаштуваннях, на головній сторінці є інформація по підключенню. Він отримав IP-адресу від головного роутера (модему). Там ви побачите Стан: Доступ в інтернет.

Отримання IP-адреси від модему

Якщо у вас не буде підключення, то натисніть знизу на вкладку Інтернет і виберіть підключення  Broadband connection . Відкриється вікно, навпроти Налаштування параметрів IP встановіть Автоматична , і натисніть Застосувати .

Налаштування автоматичного отримання IP на ZyXEL

Після цього все повинно запрацювати.

Якщо роутер не вдалося підключитися до інтернету, то ще раз перевірте чи правильно ви з'єднали його з модемом, або роутером. І переконайтеся що на головному пристрої інтернет працює.