Ноутбук HP Pavilion G6: пропав Wi-Fi адаптер після поновлення Windows 10, в БІОС відсутня Wireless адаптер

Ноутбук HP Pavilion G6: пропав Wi-Fi адаптер після поновлення Windows 10, в БІОС відсутня Wireless адаптер

Добридень! Після поновлення Windows 10 до версії 1903 на ноутбуці HP g6 pavilion повністю зник Wi-Fi, прочитав ваші статті і коментарі все перепробував ніяких змін, сам адаптер в системі є але він не завантажується. Служби все включено, в диспетчері пристроїв немає цього адаптера, скачав такий же оновлений для 10-ки запустив файл встановлюється в папці SWSetup після перезавантаження адаптер ні де не відображається, все перепробував останнім залишилося подивитися в биосе де адаптера Wi-Fi немає. Що це означає і як виправити?

відповідь

Добрий день. Було б непогано подивитися скріншоти, а то цей момент не надто зрозумів:

сам адаптер в системі є але він не завантажується

і

в диспетчері пристроїв немає цього адаптера

Ви завантажили драйвер на Wi-Fi для HP Pavilion g6 під Windows 10 з сайту HP, і після установки з'явилася папка SWSetup? Швидше за все, драйвер не встановився, а просто був розпакувати в дану папку. Можливо, в цій папці є інсталяційний файл драйвера, який потрібно запустити для установки.

Ви не написали, яка у вас модель ноутбука. HP Pavilion g6 є багато:

Проблеми з Wi-Fi на HP Pavilion g6

Плюс до всього, схоже, що для ноутбуків HP Pavilion g6 на сайті HP взагалі немає драйверів під Windows 10. Для HP Pavilion g6-2100, наприклад, тільки під Windows 7 і Windows 8. Не знаю, який драйвер і звідки ви завантажували.

Ви написали, що дивилися мої статті, але не написали якісь. Ось стаття як включити або відключити Wi-Fi в BIOS ноутбука. Але в меню BIOS не завжди є налаштування Wi-Fi (Wireless адаптера). Можете просто зробити скидання налаштувань в BIOS. Зазвичай це можна зробити в меню BIOS натиснувши на клавішу F5 і зберегти настройки за допомогою F10.

Якщо до поновлення Windows 10 Wi-Fi на ноутбуці працював, а після поновлення перестав, то проблема однозначно програмна. Може якась несумісність драйвер і нової версії Windows 10.

Можна ще спробувати запустити скидання налаштувань Windows 10 зі збереженням особистих файлів.