Роутер TP-LINK TL-WR720N ріже швидкість

Роутер TP-LINK TL-WR720N ріже швидкість

Питання: При підключенні безпосередньо до комп'ютера, швидкість скачування в браузері та й скрізь (торрент і т.д) близько 10 Мбіт / с, при підключенні через роутер TP-LINK TL-WR720N швидкість скачування ріжеться до 1 Мбіт / с, що робити не знаю. Провайдер Дом.ру тариф 100мб / сек, але думаю справа точно не в ньому. Допоможіть.

відповідь:

Дуже популярна тема, коли маршрутизатор ріже швидкість. Особливо, такі бюджетні моделі як TP-LINK TL-WR720N. Я б навіть сказав, що це нормально для таких роутерів. Тим більше, що у вас провайдера Дом.ру, у нього тип підключення PPPoE, а це важке підключення для роутера.

По цій темі, я писав цілу статтю по Wi-Fi швидкість інтернету нижче. Чому роутер ріже швидкість? Якщо ще не бачили, то можете подивитися.

Що можу вам порадити:

  • Відновите прошивку свого TP-LINK TL-WR720N. Ось інструкція для всіх моделей TP-LINK - //help-wifi.com/instrukcii-po-obnovleniyu-proshivki/podrobnaya-instrukciya-po-obnovleniyu-proshivki-na-marshrutizatore-tp-link/
  • Спробуйте ще поради щодо збільшення швидкості зі статті: як збільшити швидкість інтернету по Wi-Fi через роутер.

Не потрібно забувати, що швидкість так само залежить від пристрою, який ви підключаєте до інтернету. Я так розумію, роутер так сильно ріже швидкість по Wi-Fi, по кабелю від роутеара швидкість напевно вище.