Чи буде працювати Wi-Fi роутер, якщо вимкнути комп'ютер?

Чи буде працювати Wi-Fi роутер, якщо вимкнути комп'ютер? Або без комп'ютера

Багатьох цікавить питання, чи буде роутер працювати і роздавати Wi-Fi, якщо вимкнути комп'ютер. І чи може роутер працювати взагалі без комп'ютера. Зараз ми розберемося в цих питаннях. Дуже багато народу цікавиться цим ще перед покупкою роутера, з тієї причини, що у багатьох просто немає комп'ютера, в зв'язці з яким на їхню думку повинен працювати роутер.

Чи буде роутер працювати без (з вимкненим) комп'ютером

Ось є у нас кілька планшетів, смартфонів, Smart TV і т. Д., І нам потрібно підключити все це добро до інтернету. Потрібно просто встановити роутер, який буде роздавати Wi-Fi. Але тут виникає питання, а що робити, якщо немає комп'ютера, або ноутбука. Чи буде роутер працювати сам, і як його налаштувати без комп'ютера.

Забігаючи трохи наперед, скажу, що все буде працювати. Наявність комп'ютера (тим більше включеного) для роботи Wi-Fi роутера не обов'язково, так як і для його настройки.

Робота Wi-Fi роутера без комп'ютера

Друзі, все дуже просто. Роутер це самостійний пристрій, для роботи якого комп'ютер не потрібен зовсім. Все що потрібно, що б роутер роздавав інтернет по Wi-Fi, це сам роутер, і підключені до нього харчування і інтернет. Усе.

Робота (настройка) роутера без комп'ютера

Якщо у вас немає комп'ютера і ви хочете встановити у себе вдома Wi-Fi, то спочатку підключіть інтернет (якщо він ще не підключений). Який інтернет підключити, що б все працювало? Та практично будь-хто. У місті можна просто прокласти кабель в будинок, найпопулярніший спосіб. Якщо немає такої можливості, то можна підключити ADSL, або на крайній випадок 3G інтернет. За вибором роутера для 3G модемів я писав у статті Роутери з підтримкою USB модемів. Там просто потрібен спеціальний роутер. У всіх інших випадках підійде самий звичайний.

Далі купуємо роутер, підключаємо до нього харчування, і інтернет. Далі, потрібно просто все це справа налаштувати. Інструкції з налаштування роутерів різних виробників ви знайдете на цій сторінці: //help-wifi.com/instrukcii-po-nastrojke-routerov/.

Як налаштувати маршрутизатор без комп'ютера?

Дуже часто задають це питання. Так, з комп'ютера, або ноутбука налаштовувати роутер простіше. Я завжди пишу інструкції по налаштуванню саме з комп'ютера. Але, якщо його немає, то нічого страшного. У будь-якому випадку, у вас є якесь мобільний пристрій. Роутер можна налаштувати з планшета, смартфона, і навіть з телевізора (правда, ще не пробував). Я вже писав статтю на цю тему: як налаштувати Wi-Fi роутер з планшета, або телефону?

Налаштування роутера без комп'ютера

Все можна без проблем налаштувати, і все працює. Тим більше, що роутер потрібно налаштувати тільки один раз, і забути про нього. В крайньому випадку, можна навіть ноутбук у сусіда позичити. А якщо ви купили, або збираєтеся купити пристрій компанії TP-LINK, то його взагалі можна налаштувати через спеціальну програму TP-LINK Tether для телефону, або планшета. Правда, не всі моделі підтримуються.

Роутер перестає роздавати інтернет після виключення комп'ютера

Ми вже з'ясували, що все може функціонувати і без комп'ютера. Але, є така проблема, коли начебто все налаштували, роутер роздає інтернет по Wi-Fi, а коли вимикаємо комп'ютер, або просто від'єднуємо роутер від комп'ютера, то він перестає роздавати інтернет. Wi-Fi мережу є, але без доступу до інтернету. Багато дійсно стикаються з такою проблемою, і не розуміють чому так. Адже вище я написав про те, що все повинно працювати.

Проблема в неправильному налаштуванні роутера. У вас швидше за все раніше на комп'ютері був налаштований інтернет, високошвидкісне підключення, яке ви запускали для підключення до інтернету. Встановили роутер, підключили до нього кабель від провайдера, і цей комп'ютер підключили до маршрутизатора по кабелю. Запустили з'єднання, все працює. Wi-Fi мережу є, доступ до інтернету теж. Тільки вимикаємо комп'ютер, або відключаємо мережевий кабель, роутер перестає роздавати інтернет.

Чому так? Все дуже просто. Поки було запущено підключення на комп'ютері, інтернет на роутері працював. Це не правильно. Після установки роутера, на комп'ютері не повинно бути ніяких підключень до провайдера, і нічого не потрібно запускати. Це підключення буде встановлювати роутер. Його потрібно просто налаштувати, створити на ньому ця сполука (вказати логін, пароль). Як це зробити, я пишу в кожній інструкції по налаштуванню певної моделі маршрутизатора. Дивіться у нас на сайті в розділі "Налаштування роутера".

Після того, як правильно налаштуєте маршрутизатор на роботу з провайдером, все буде працювати без комп'ютера.

Якщо якісь моменти зі статті залишилися незрозумілими, то задавайте питання в коментарях, з радістю відповім.