Чи не горять значки WAN і Wi-Fi на роутері D-Link DIR-300

Чи не горять значки WAN і Wi-Fi на роутері D-Link DIR-300

Добридень! У мене раптово перестали горіти значки WLAN і Wi-Fi на роутері (D-Link DIR-300). Ноутбук бачить, що підключений кабель, але пише "Невизначена мережа" і "підключення до Інтернету відсутнє". (На ноутбуці стоїть windows 10.) Подивилася всі поради. Сайт 192.168.0.1 не відкривається через відсутність інтернету. Reset і перезавантаження не допомагають. Підозрюю, що справа в самому роутері, але хотілося б щось зробити з цим. Допоможіть будь ласка!!

відповідь

Добрий день. WLAN і Wi-Fi - це одне і те ж. На D-Link DIR-300 один індикатор у вигляді Wi-Fi антени. Ви напевно мали введу що не горить індикатор Wi-Fi і WAN (інтернету)?

D-Link DIR-300: не горить індикатор інтернету і Wi-Fi

Я думаю, що це апаратна поломка роутера, і навряд чи вийде полагодити його самостійно. Та й чи є сенс віддавати його в ремонт ...

Можна спробувати зробити скидання налаштувань до заводських, затиснувши на 10-15 секунд кнопку Reset. Але ви вже написали, що це не допомагає. Переконайтеся, що ви правильно зробили скидання. Спробуйте ще раз.

Скидання налаштувань на D-Link DIR-300

Щоб зайти в налаштування D-Link DIR-300, на адресу 192.168.0.1, інтернет не потрібен. Роутер повинен бути просто підключений до комп'ютера.

Якщо адреса 192.168.0.1 не відкривається, то це знову ж говорить про поломку маршрутизатора.

Швидше за все доведеться міняти маршрутизатор. Як показує практика, якщо не горять якісь індикатори (в вашому випадку Wi-Fi і WAN на DIR-300) або горять / блимають не так як зазвичай, то це саме поломка заліза.