Огляд та відгуки про TP-LINK TL-WR720N. Недорогий роутер для дому

Огляд та відгуки про TP-LINK TL-WR720N. Недорогий роутер для дому

TP-LINK TL-WR720N
  • Порти роутера TL-WR720N
  • Фото TP-LINK TL-WR720N
  • Огляд роутера TL-WR720N

Відразу хочу уточнити, що TP-LINK TL-WR720N - це маршрутизатор для невеликого будинку, або квартири. Для підключення невеликої кількості пристроїв, і для невеликих навантажень. Посидіти в інтернеті, подивитися відео, щось скачати - це без проблем. Але не одночасно на декількох пристроях, і без фанатизму. Це потрібно розуміти при виборі маршрутизатора. TP-LINK TL-WR720N дає навіть більше, ніж очікуєш від нього, знаючи його скромну ціну. А коштує він приблизно 14 доларів. Це помітив не тільки я, але і більшість користувачів, відгуки яких можна почитати на різних сайтах.

Модель TL-WR720N - це найдешевший роутер, який є у компанії TP-LINK. Він відмінно підійти для домашнього використання, якщо вам просто потрібен інтернет по Wi-Fi і з мережевого кабелю. Якщо ж ви хочете постійно, і без проблем завантажувати великі файли, запускати онлайн ігри на декількох пристроях і т. Д., То я раджу купити дорожчий маршрутизатор. Дивіться статтю з порадами щодо вибору роутера для будинку.

З особливостей цього маленького роутера я б виділив хороший сигнал Wi-Fi мережі (завдяки одній великій зовнішньої антени, і однією вбудованою), можливість створювати 4 Wi-Fi мережі, і підтримку IPTV. А для того, що б знизити завантаження на роутер, за допомогою функції "IP QoS" можна обмежити швидкість для кожного пристрою в мережі. Розібратися з настройками "IP QoS" дуже просто. Правда, вони трохи відрізняються від інструкції, в якій я писав про налаштування обмеження швидкості на роутерах TP-LINK.

Є майстер швидкого налаштування, за допомогою якого можна швидко налаштувати роутер. Або, дивіться мою інструкцію з налаштування TP-LINK TL-WR720N.

Огляд роутера TP-LINK TL-WR720N

Як завжди, огляд у нас буде дуже короткий, але інформативний 🙂 Це маршрутизатор, і там нічого оглядати на 10 сторінок тексту.

У мене був маршрутизатор TP-LINK TL-MR3220, так ось, TL-WR720N, це його зменшена копія. Відмінність тільки в деяких роз'ємах. Виконано маршрутизатор з білого глянсового пластика. Низ і антена з сірого пластика. Антена не знімається. На передній панелі знаходиться логотип компанії, і індикатори роботи певних підключень і функцій.

З боків нічого немає, а всі роз'єми і кнопки розміщені на задній стороні маршрутизатора. Там у нас один порт WAN, два порти LAN, роз'єм для підключення адаптера живлення, і кнопка WPS / RESET.

Шкода тільки, що немає гумових ніжок, але зате є можливість повісити маршрутизатор на стіну.

Виглядає все дуже добре. А якщо згадати ціну цього роутера, то все просто супер.

Відгуки про TP-LINK TL-WR720N

На різних сайтах, і в інтернет магазинах, відгуків про роутере TL-WR720N дуже багато. Модель недорога, тому дуже популярна. Перечитав я дуже багато відгуків, і практично всі вони позитивні. Дуже часто у відгуках хвалять хороший сигнал Wi-Fi і стабільну роботу. Чесно кажучи, вже й не згадаю, для якої моделі ще бачив такі відгуки. Виходить, що модель за свої гроші навіть дуже хороша.

Навіть не знаю, чи є сенс ще щось писати. Мені здається, все і так зрозуміло. Якщо влаштовує ціна, і можливості цього роутера, то звичайно ж купуйте. Ціна цієї моделі не може не влаштовувати, а можливості повністю відповідають ціні. Ви отримаєте навіть більше, ніж очікуєте за ці гроші.

Обов'язково залишайте свої відгуки про TL-WR720N в коментарях нижче, діліться досвідом, і задавайте питання. Всього доброго!