Проблема з'єднання роутера Netis WF2710 і Steam link

Проблема з'єднання Steam link з ПК через роутер Netis WF2710 (5GHz)

Є проблема підключення Steam link до мережі через двоканальний роутер Netis WF2710, саме до 5 ГГц. Стаціонарний комп'ютер підключений через патч корд до роутера. При цьому Steam link комп'ютер в мережі бачить, але після процесу підключення зв'язку не відбувається, або встановлюється але на контролер не реагує, а після 5 сек і зовсім відключається. При підключенні до мережі 2.4 ГГц з'єднання встановлюється і Steam включається в режим "big picture", але за даних умов (мережа 2.4 ГГц) відбуваються лаги при грі. Підключити Steam link безпосередньо до мережі через провід можливості немає. Рекомендації по підключенню пробував, тобто канал 36 при 40 МГц, ніяк не вплинуло.

Прошу посприяти у підключенні Steam link до мережі 5 ГГц.

  • Windows 10
  • Модель процесора - i5 3550
  • Тип оперативної пам'яті - DDR3
  • Розмір оперативної пам'яті - 8 ГБ
  • Жорсткий диск (HDD) - 1 ТБ
  • Модель відеокарти - GeForce GTX 1060 (3 Гб)

Роутер оновлений з урахуванням самої останньої прошивки від виробника.

Створював правила віртуального сервера з портами 27031-27036 (UDP), 27036-27037 (TCP). Відключав брандмауер для експерименту. Нічого не вплинуло на підключення.

Також під час тривалої гри (2-3 години) при з'єднанні з мережею 2.4 ГГц відбувається зависання зображення на телевізорі від якого можна позбутися тільки перезагрузив Steam link.

Підтримка Steam відповіла: Вам необхідно зв'язатися з виробником роутера, щоб отримати більш детальну інформацію.

відповідь

З таким пристроєм як Steam link я не знайомий, не кажучи вже про його налаштування і з'єднанню з комп'ютером.

Не дуже зрозуміло, проблема саме в з'єднанні (в стабільності з'єднання) Steam link з роутером Netis WF2710 на частоті 5GHz? Або проблема в тому, що коли Steam link підключений до роутера на цій частоті, то компьютра не бачить Steam link і не хоче з ним з'єднаються.

Якщо думати логічно, то комп'ютера абсолютно без різниці, на якій частоті підключений Steam link, адже IP-адреса він отримує приблизно такий же, як і у випадку з частотою 2.4 GHz.

Так що, проблема швидше за все саме в якийсь несумісності і нестабільної роботи саме самого Steam link з маршрутизатором. А рівень мережі хороший? Може просто пристрої далеко один від одного, і всі проблеми через нестабільне з'єднання.

Добре б протестувати Steam link з іншим роутером на частоті 5 GHz, подивитися результат.

І ще такий момент. Це моє припущення, але мені здається, що роутер Netis WF2710 трохи слабенький для такого з'єднання. Може він просто банально не тримає навантаження. Звідси і проблеми на частоті 2.4 GHz.

Як бачите, тільки одні припущення. Складно порадити щось конкретно в даній проблемі.