Роутер D-Link DIR-615. Чи не працює інтернет, індикатор горить помаранчевим

Роутер D-Link DIR-615. Чи не працює інтернет, індикатор горить помаранчевим

Добрий день. У мене така проблема. Роутер d link dir 615. Начебто все налаштувала все перепробувала. Видає немає підключення до інтернету захищено. Через кабель все працює. На самому індикаторі значок інтернету горить помаранчевим. Не знаю в чому проблема (((((Якщо можете допоможіть будь ласка, заранее спасибо !!!!

відповідь

Добрий день. Проблема швидше за все в тому, що ваш роутер D-Link DIR-615 не може підключиться до інтернету. До вашого інтернет-провайдера. Саме тому, значок WAN горить помаранчевим кольором. Ви написали, що інтернет через кабель працює. Наскільки я зрозумів, він працює без роутера, при підключенні кабелю безпосередньо до комп'ютера. Значить, проблем у провайдера немає.

Вам потрібно правильно налаштувати D-Link DIR-615. В налаштуваннях вибрати тип підключення до провайдера, і задати необхідні настройки. Всі параметри ви можете уточнити у свого интерне провайдера.

Швидше за все, вам стане в нагоді стаття з налаштування D-Link DIR-615.

Ну і я недавно писав статтю, в якій розповідав чому індикатор WAN горить помаранчевим кольором. Правда, я розповідав на прикладі роутерів TP-Link.

Потрібно зробити так, щоб індикатор інтернету загорівся зеленим. Тоді все запрацює. Буде інтернет по Wi-Fi і по кабелю від роутера.