Як підключити навушники до телевізора Samsung UE40J5000AU?

Як підключити навушники до телевізора Samsung UE40J5000AU?

Добрий день, повний розлад і печаль .... рік тому подарували мамі телевізор сумісного UE40J5000AU, все відмінно, але назріла необхідність підключити навушники (будить ночами сусідів) і тут проблема, тк висить на стіні, можливості встромляти провід кожного разу точно немає ( гніздо є), в телевізорі не переходить на зовнішнє джерело, блютуза вбудованого немає ..... готові зробити що завгодно (не розумію що) що б виникла можливість бездротових навушників .... не продавати ж телевізор.

Допоможіть будь ласка. Офіційний Samsung відмахується.

відповідь

Добрий день. Варіантів не багато. Так як в телевізорі Samsung UE40J5000AU немає Smart TV, то навіть фірмовий, зовнішній Bluetooth-адаптер до нього не підключити. Ну і Bluetooth навушники відповідно теж.

Хоча, є 3.5 мм Bluetooth адаптери. Які підключаються в роз'єм для навушників, а до адаптера вже підключаємо будь бездротові навушники по Bluetooth. Виглядають приблизно так:

3.5 мм Bluetooth адаптер для телевізора

Але у вашому випадку він теж не підійде, так як буде завжди підключений в роз'єм для навушників і звук не буде звучати через динаміки. Як і у випадку зі звичайними дротяними навушниками.

Мені здається, у вашому випадку найпростіше купити 3.5 мм подовжувач. Підключити його до телевізора, і вже до нього при необхідності підключати навушники, або той же 3.5 мм Bluetooth адаптер.

3.5 мм подовжувач для підключення навушників до телевізора

Але я от тільки не знаю, чи не буде пропадати звук на динаміках при підключенні подовжувача до телевізора без навушників. Перевірити не можу, немає такого подовжувача. Потрібно б уточнити це у підтримки.

А ви у підтримки Samsung не питали, самі настройки не дивилися, там точно немає можливості виводити звук на зовнішні динаміки при підключених навушниках?

А взагалі, мені здається, що при підключенні навіть перехідника в роз'єм на телевізорі, там механічно відключається звук на динаміках. І нічого з цим не поробиш.