Як забути (видалити) Wi-Fi мережу на Mac OS?

Як забути (видалити) Wi-Fi мережу на Mac OS?

У цій статті я хочу показати, як забути Wi-Fi мережу на комп'ютерах і ноутбуках, які працюють на Mac OS. За допомогою цієї інструкції ви зможете повністю видалити інформацію про Wi-Fi мережі, до якої був підключений ваш MacBook, iMac, або Mac mini. Після чого, комп'ютер не буде автоматично підключатися до цієї бездротової мережі. А при спробі повторного підключення буде запитувати пароль.

Найчастіше з'являється необхідність забути Wi-Fi мережу при якихось проблемах з підключенням до цієї мережі, або для того, щоб комп'ютер автоматично не підключати до певної бездротової мережі. Правда, друге завдання можна вирішити іншим методом. Просто прибрати галочку "Автоматичне з'єднання" навпроти необхідної мережі в налаштуваннях Mac OS. У статті я покажу, як це зробити.

Показувати я буду на прикладі MacBook Air, який працює на macOS Mojave. Найновіша (на момент написання статті) операційна система від Apple. Все це робиться дуже просто, але що не дивно, забути Wi-Fi мережу на Windows 10 простіше ніж на Mac OS 🙂

Відкрийте "Системні налаштування".Системні налаштування в Mac OS

Зайдіть в розділ "Мережа".

Налаштування Wi-Fi мережі в Mac OS

Далі зліва виділіть пункт "Wi-Fi" і натисніть на кнопку "Додатково".

Забути Wi-Fi мережу на Mac OS

З'явиться вікно зі списком Wi-Fi мереж, до яких був підключений ваш Mac. Якщо ви просто хочете заборонити автоматичне підключення до якоїсь Wi-Fi мережі, то досить навпроти неї прибрати галочку "Автоматичне з'єднання". Саму мережу годі й "забувати", щоб при необхідності можна було швидко до неї підключитися без повторного введення пароля. Так само можна переміщати збережені бездротові мережі і розмістити їх в улюбленому порядку. Щоб, наприклад, MacBook насамперед намагався підключитися до мережі, яка перша в списку. Якщо вона не доступна, то підключення буде виконано до другої в списку мережі і т. Д.

Відключити автоматичне підключення до Wi-Fi на MacBook і iMac

Ну а щоб повністю видалити інформацію про Wi-Fi мережі, забути її, то потрібно виділити необхідну мережу і натиснути на кнопку "-" знизу.

Видалити Wi-Fi мережу на MacBook, iMac, Mac mini

Підтверджуємо видалення інформації про бездротової мережі з комп'ютера на Mac OS і інших пристроях, які використовують в'язку ключів iCloud.

Забути WiFi на комп'ютері MacОт і все. Інформація про бездротової мережі видалення із системи. Система не виконувати підключення до цієї мережі. А якщо ви захочете виконати підключення вручну, то знадобиться ввести пароль.