Tenda AC7 - огляд, підключення та налаштування дводіапазонного роутера від Tenda

Tenda AC7 - огляд, підключення та налаштування дводіапазонного роутера від Tenda

Вивчаючи різні маршрутизатори, практично завжди, в кожній моделі серед стандартних характеристик знаходиш кілька фішок. У Tenda AC7 це однозначно незвичайний зовнішній вигляд і 5 потужних антен, завдяки яким навіть у великій квартирі буде стабільний сигнал Wi-Fi. Дуже потужний роутер в цьому плані. Потужність його передавача максимальна, яка дозволена законодавством. Tenda AC7 дійсно здатний "пробивати стіни". В іншому, це недорогий, двохдіапазонний Wi-Fi роутер з підтримкою MU-MIMO і максимальною швидкістю бездротової мережі 1200 Мбіт / с (AC1200).

Маршрутизатор Tenda AC7 працює на високопродуктивному процесорі, який виконаний по 28 нм технології. За трансляцію Wi-Fi мережі відповідає 5 антен потужністю 6 дБи. Це дуже потужні антени. Є технологія Beamforming +, яка формує промінь бездротової мережі в сторону клієнта, і тим самим підвищує покриття і стабільність мережі. Швидкість бездротової мережі до 867 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц (802.11ac / a / n) і до 300 Мбіт / с в діапазоні 2.4 ГГц (802.11b / g / n). Швидкість WAN / LAN портів до 100 Мбіт / с. І ще:

 • Є підтримка VPN.
 • Завдяки функції MU-MIMO збільшується пропускна здатність, так як роутер спілкується з декількома клієнтами одночасно.
 • Підтримується IPTV.
 • Налагодження та управління через фірмовий додаток Tenda WiFi.
 • Відключення Wi-Fi за розкладом.
 • Гостьова Wi-Fi мережу.
 • Функція автоматичного перенесення налаштувань підключення PPPoE зі старого роутера.

З більш докладними характеристиками ви завжди можете ознайомитися на офіційному сайті, або в будь-якому інтернет-магазині.

Огляд маршрутизатора Tenda AC7

Упаковка в стилі компанії Tenda, на якій нанесена вся детальна інформація про маршрутизатор: основні характеристики, функції, схема підключення, і навіть порівняння з більш молодшими моделями. Це дуже зручно, коли, наприклад, ми вибираємо маршрутизатор в звичайному магазині. Є можливість ознайомиться з усіма характеристиками без допомоги продавців-консультантів і пошуку інформації в інтернеті.

Упаковка Tenda AC7

У коробці я виявив сам роутер Tenda AC7, адаптер живлення, мережевий кабель і інструкції.

Комплектація Tenda AC7

Дизайн Tenda AC7 дуже незвичайний. Корпус нагадує якийсь космічний корабель. Весь корпус і антени виконані з чорного, міцного пластику.

Корпус Tenda AC7

Спереду розташований логотип Tenda і чотири індикатори. Індикатори горять синім кольором. Їх можна відключити в веб-інтерфейсі, або налаштувати автоматичне відключення за часом.

Корпус зібраний якісно: нічого не скрипить і не відвалюється.

Фото Tenda AC7

Всі інтерфейси і кнопки розташовані на тильній стороні. Три порту LAN, один WAN, кнопка RST / WPS і кнопка Wi-Fi (для відключення / включення Wi-Fi мережі). Ну і роз'єм Power для підключення адаптера живлення.

Тильна сторона роутера Tenda AC7

Збоку і на нижній панелі є решітки для охолодження плати маршрутизатора. Так само знизу є два спеціальних отвори, які дозволяють повісити Tenda AC7 на стіну. Там же є високі ніжки (правда, не гумові) і наклейка із заводською інформацією.

Tenda AC7: вид знизу

Зовнішній вигляд Tenda AC7 дуже цікавий і незвичайний. Він дуже схожий на моделі маршрутизаторів, які призначені для геймерів.

Огляд Tenda AC7

Технічні характеристики Tenda AC7 вивчили, зовнішній вигляд подивилися - переходимо до підключення та налаштування.

Як підключити та налаштувати Tenda AC7?

Щоб налаштувати Tenda AC7, не обов'язково бути фахівцем в мережевому обладнанні, розбиратися в комп'ютерах і т. Д., В компанії Tenda процес налаштування зробили максимально простим.

Спочатку підключаємо до роутера харчування. Потім в WAN-порт (на Tenda AC7 він синього кольору) підключаємо інтернет (мережевий кабель від інтернет-провайдера, або від модему).

Як підключити Tenda AC7

Далі, у нас є два варіанти:

 1. Підключитися до роутера з мережевого кабелю. Якщо у вас є ПК, або ноутбук з мережевою картою, то рекомендую на момент настройки підключити їх до роутера за допомогою мережевого кабелю.

  Підключення до Tenda AC7 з комп'ютера

 2. Підключитися по Wi-Fi мережі. З того ж ноутбука, телефону, планшета і т. Д. До речі, якщо ви плануєте налаштовувати Tenda AC7 з мобільного пристрою, то можете зробити це через додаток "Tenda Wi-Fi". Але спочатку потрібно підключити пристрій до Wi-Fi мережі роутера. Заводське ім'я мережі (SSID) і пароль вказані на наклейці зверху і знизу роутера.

  Заводський пароль на Tenda AC7

Підключаємося до роутера і заходимо в його налаштування через будь-який браузер. У браузері потрібно перейти за адресою tendawifi.com (детальна інструкція тут). Для запуску майстра швидкого налаштування натискаємо "Старт".

Вхід в налаштування Tenda AC7

І відразу Tenda AC7 пропонує нам налаштувати найважливіші параметри - підключення до інтернету. У випадаючому меню потрібно вибрати тип підключення, який використовує наш інтернет-провайдер. Якщо це "Динамічний IP", то додаткові настройки вказувати не потрібно, роутер автоматично отримає всі адреси від провайдера. Якщо статичний IP, то потрібно прописати вручну IP-адреси, які видає провайдер. А якщо PPPoE, L2TP або PPPTP, то потрібно вказати ім'я користувача і пароль (для L2TP і PPPTP ще адресу сервера). Всі ці параметри ви можете дізнатися у свого інтернет-провайдера.

У мене, наприклад, "Динамічний IP". Обираю цей тип підключення і продовжую настройку.

Налаштування інтернету на Tenda AC7

На наступній сторінці нам потрібно змінити ім'я Wi-Fi мережі, змінити пароль на Wi-Fi мережу (це все за бажанням) і обов'язково встановити пароль адміністратора роутера. Він буде використовуватися для захисту сторінки з настройками роутера. Надалі його потрібно буде вводити при вході в налаштування роутера.

Налаштування Wi-Fi на Tenda AC7

Роутер попросить нас заново підключитися до Wi-Fi мережі (так як ми змінили ім'я мережі і пароль).

Повторне підключення до роутера

Налаштування завершено! Ми можемо знову зайти в налаштування нашого роутера. Сторінка з настройками вже захищена паролем. Вводимо встановлений нами пароль адміністратора і входимо в веб-інтерфейс.

Авторизація в веб-інтерфейсі Tenda AC7

На вкладці "Статус підключення до інтернету" бачимо, що наш роутер успішно підключений до інтернету.

Статус підключення до інтернету

Якщо у вас з цим виникли проблеми, Tenda AC7 не може підключитися до інтернету, то перейдіть в розділ "Налаштування інтернету" і перевірте, чи правильно ви задали всі параметри. Перевірте, чи підключений кабель в WAN-порт роутера. Можна зателефонувати в підтримку провайдера і з'ясувати, чи немає несправностей на їхньому боці, і заодно дізнатися всі необхідні параметри для настройки роутера.

налаштування WAN

Так само при виникненні цієї проблеми рекомендую почитати статтю При налаштуванні роутера пише "Без доступу до інтернету", або "Обмежено" і немає з'єднання з інтернетом.

У розділі "Налаштування Wi-Fi" можна змінити параметри бездротової мережі: змінити ім'я і пароль, змінити розклад роботи Wi-Fi, змінити потужність передавача Wi-Fi мережі, налаштувати роутер Tenda в режимі ретранслятора, або точки доступу і т. Д.

Параметри Wi-Fi мережі Tenda AC7

Там же є окремі вкладки з налаштуваннями гостьовій мережі, батьківського контролю і VPN.

На вкладці "Розширені налаштування" зібрано дуже багато різних налаштувань.

Розширені настройки Tenda AC7

Так само як і на вкладці "Системні налаштування".

Системні налаштування роутера Тенда

Веб-інтерфейс простий і зрозумілий. Розібратися в ньому зовсім не складно.

Tenda AC7 досить потужний, домашній маршрутизатор з потужними антенами, завдяки яким навіть у великому будинку, або квартирі не повинно бути проблем з покриттям Wi-Fi мережі. Є всі необхідні функції, можна управляти роутером через додаток зі смартфона, проста настройка через веб-інтерфейс. Він без проблем може тримати досить більше кількість підключених пристроїв, і при цьому мережа буде працювати стабільно і швидко. А це дуже важливо!